Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni belé?

Figyelt kérdés

Tavaly márciusban volt egy srác, akibe nagyon beleszerettem, és mióta vele megszűnt a kapcsolatom nem tudok mást szeretni. Szerelmesen szeretni. Most pedig van egy másik srác, akit nagyon bírok, szinte majdnem tökéletes, de én nem tudom szeretni. Ő viszont szerelmes belém. Nem tudom, hogy megpróbáljam-e vele a kapcsolatot vagy se, mert félek, hogy nem tudnék neki annyit nyújtani sem érzelmileg, sem sehogy, és hogy nem tartana sokáig kettőnk között ez az egész. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.

17/L



2016. márc. 31. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az a fiú tényleg őszintén szeret, adj neki esélyt. De légy óvatos!
2016. márc. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj egy esélyt a dolognak! Hidd el nem érdemes a másik után sírni, mert eltelik a élet.
2016. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fene tudja, de lehet hogy még az előző szerelmed hatása okozza azt, hogy nem tudsz nyitni az új felé. Meg kellene próbálnod azt magadban végképp lezárnod. Ugyanakkor az is igaz, hogy a szerelmet nem lehet kierőltetni. Ha én valakibe nem vagyok szerelmes, akkor később sem leszek az, ezt már próbáltam. Persze mindenki más, és lehet hogy idővel megszokod és megszereted, de valószínűleg szerelmes sosem leszel belé...
2016. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne adj esélyt..én most szakitottam egy ilyennel és rohadt bunkonak érzem magam de hitegetni se akarom tovàbb..a csillagokat is lehozta volna de nekem semmi se volt jo mert nem voltam belé szerelmes pedig minden jó volt a szex is nagyon nagyon..ez van..inkàbb maradok egyedül..pedig ha szerelemes lettem volna megtanultam volna jol a német nyelvet anyagilag is ketten könnxebb lett volna lett volna segitségem a hàz körüli férfi meloba stb. De nem megy..belementem hogy felejtsek..ràadàsul olyan férfi volt mint amit elképzeltem magamnak kivéve sose akartam izmos palit a mackos aribb..
2016. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!