Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyanokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyanokat, akik félnek a szerelemtől, tehát vágynak rá, de tudatosan elfojtják? 26N

Figyelt kérdés
Így megelőzik az esetleges csalódást, negatív emberré formálják magukban a lehetséges társukat, magukban kódolják, hogy amúgy is halálra ítélt a kapcsolat, okokat gyártanak az elkerülésre, hazudnak maguknak is az érzéseikről, menekülnek?
2016. ápr. 1. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt teszem
2016. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. De én felkészítettem magam az esetleges csalódásra holott tudom,hogy semmi okom aggódni.
2016. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem vagyok elég bátor,hogy kezdeményezzek,viszont nálam nem kezdeményez senki,következésképpen egyedül vagyok,de amúgy nem félnék a szerelemtől és vágyom is rá.

F

2016. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont mióta megszületett azóta ismerem és "ő" is engem :) De ritkán látjuk egymást, leginkább reggel meg borotvákozáskor meg mikor megyek valahová.
2016. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Egyszer voltam szerelmes egy lányba, azt hittem ő az igazi, és ezt el is hitette velem. Azt hittem örökké fog tartani, aztán 2 hét múlva talált mást helyettem. Azt a fájdalmat nem kívánom senkinek, amit utána hónapokig éreztem, ezért többet inkább nem akarok szerelmes lenni. Elég nehezen is lehetne elérni, nincs az a nő aki erre vállalkozna.
2016. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én is ebben a cipőben járok. Ezen kívül is sok mindent elfojtok magamban. Nálam ez valamennyire tudatos is. Soha nem viszonozták a szerelmem, most meg már inkább nem is akarom, legalább nem csalódok. Van egy laza kapcsolatom, kötöttségek nélkül. Ez nekem most pont megfelel.
2016. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem engedek magamhoz kozel senkit, akkor nem erhet csalodas.
2016. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!