Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ember a külsőbe vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember a külsőbe vagy a belsőbe szerelmes vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bizonyos szintig külső adja a vonzalmat ami szükséges de nem elégséges feltétele a szerelemnek. A mély szerelemhez nagyon is kell a belső.
2016. ápr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, egyik nem megy a másik nélkül, vagyis a külsőért és belsőért egyaránt rajongani kell, ha szerelemről van szó. Jelenleg barátnőmmel szoktam bolondozni, hogy szerelmes vagyok a testébe. Valóban, oda vagyok a testéért, de a belső tulajdonságaiban néhány dolog nem tetszik. Azért jól elvagyunk, csakhogy nem vagyok belé szerelmes, ha úgy adódna, könnyen el tudnám engedni. Szóval az a plusz a belsőből hiányzik...
2016. ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2, és ő ezt tudja?


mindkettő kell.

2016. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És olyan van, hogy az ember csak a belsőbe szerelmes?
2016. ápr. 1. 08:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként azt mondom, hogy ha nem tetszik a látvány akkor nincs szexuális vonzalom, vagyis nincs kapcsolat se.

Nőktől már hallottam olyat, hogy Ők a szívükkel szeretnek és szinte bármilyen külsőt képesek tolerálni, ha a mögötte lévő személyiség vonzó számukra.

Van aki a szemével szeret, van aki a szívével, és van aki mindkettővel.

38F

2016. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként tapasztaltam, hogy csak a belsőbe, aztán mintha megváltozott volna a külseje is, persze nem változott. Viszont férfi szájából ilyet még nem hallottam, természetes hogy nekik először a külső kell, hogy megfogjon, anélkül nincs kémia. Fordítva vagyunk kódolva.26N
2016. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

úgy elég gyakran jártam már, hogy a külső tetszett, de a belső miatt nem nagyon tudtam volna még szexet sem elképzelni, nemhogy szerelmet.


nem tudom, hogy igazán sajnálom-e, de úgy még sosem jártam, hogy a külső kifejezetten taszított, de a belső mégis elég vonzó lett volna hozzá, hogy legyen valami köztünk. akinek a belső tulajdonságai igazán tetszenek, azok általában kívülről sem taszítanak. hogy ez azért van, mert a belső szimpátia megszépíti őket, vagy mert eleve szimpatikus a külsejük, azt nem tudom.


hogy van-e olyan, hogy valaki tényleg csak a belsőbe szerelmes és a külső egyáltalán nem zavarja/érdekli, azt nem tudom - de nagyon remélem, hogy igen!

,-))


sajnos eléggé úgy tűnik, hogy a többség inkább csak a külsővel foglalkozik és a belső nem is nagyon érdekli...

2016. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A külseje tetszhet valakinek nagyon, vonzódhatsz hozzá irtóra, de a szerelemhez ez még édeskevés.

Ahhoz, hogy igazán megszeress valakit, a személyiségét is szeretned kell, a hibáival együtt.

2016. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kerdező!!!

Igen, van olyan akit a belső miatt szeretünk meg, de tuti h nem szerelemmel.

Szerethetünk ugy de a belső sajnos sokszor keves. Tapasztalatbol irom. Előző paromat belső miatt szerettem meg de nem vonzodtam ugy hozza. Neha voltak egyűüttletek de keves.

Mostani paromert megbolondulok. Vonzo, ferfias, minden megvan benne. Vele az együttletek is masabbak. Kivanom, akarom őt es szerelemmel szeretem. Előzőnel ilyen erzes nem volt.

2016. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A külső az, ami megfog, a belső tulajdonság pedig az, ami megtart.
2016. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!