Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a férjembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a férjembe már 11 éve, de most romokban van a házasságunk. Ni a megoldás, h visszakapjam?

Figyelt kérdés
Történetünk én most 40 vagyok férjem 30 éves.Mindig is ismertük egymást egy faluban éltünk.11 éves házasok vagyunk ő sosem volt bulizós sem csajozós igazi kis példás viselkedésű volt.Született egy iker lánypár akik most 10 évesek élnek-halnak az apjukért ez fordítva is .Három éve egy nagyvárosba költöztünk ő egy gyorsétterem szakácsa lett szeret dolgozni napi 10 órát,utánna mindig sietett haza ,nem ment sehová alig várta h lásson minket.Igazi minta apa és férj,Én kövér lettem ami zavar ,de ő büszkén mászkált velem és bemutatott bárkinek.Hűséges az ágyban aktív ,nagyon jó apa ,sok írígyünk volt már.Voltak vitáink de mindig hamar megoldottunk mindent.Egy hónapja fura lett,nem ölel sokszor szinte csak puszikat ad,kérdeztem mi a baj : beteg is volt lázas két hétig hiába kértem h menjen orvoshoz nem ment.Egy hónap alatt az ágyba is csak kétszer keresett.Ez nagyon fura volt kérdeztem van e valaki mire ő dehogy van ti vagytok a mindenem.Múlt héten két nap szabija volt egyik nap behívták dolgozni,mi vártuk este jött meg nem hívott egésznap,pedig ő mindennap felhívott eddig mert azt mondta nembírja ki h ne hallja a hangunkat.Másnap találtam mosásnál a zsebébe egy messzi városban előző nap vásárolt ruha blokkot.Megkérdeztem ez mi tán nekem vetetett husvétra valamit valakivel.Azt modntea h a munkahelyén találta eltette.innentől mindennap veszekszik vele hántorgat a 11 évből mindent ami persze hazugság ezeket meg is beszéltük ,nem értettem mi ez összevissza beszélt mint aki drogozik és hazudozott.engem vádolt minden miatt és azt mondta h elhagy ha nem megyek bele abba h innentől ő amikor gondol egyett akkor akár háromnapra is elmegy mert haverozni akar.hiába mondtam h bármit megteszek engedem megyek vele egyszer kétszer ha pl koncertre menne,de ne hagyjon el minket,a két kislány végig sírta a husvétot főleg amikor kiderült h apuka másik nővel találkozott a nagyvárosba véletklen és három órát csókolózva töltöttek.összetörtem teljessen nem értettem ez mi.anyagilag eddig nem tudtunk mászkálni sehová és nem is akartunk,azt mondta választ h én a lányokkal 11 évemmel vagy a nő a kemény három órájával.,amit együtt voltak lefekvés nem volt ezt közölte ha velem marad soha nem fog se velem se mással ő erről letud mondani.Ez igaz mert régen előttem se feküdt le mással.A nővel nembeszéltek azóta négy napja és nem beszélték meg h mikor lesz lekközelebb valami,a nő két három alkalommal volt a mi városunkba konferencián de akkor csak egy-két szót beszéltek az étterembe.Mindent elmondott a párom de azt mondta szeret engem a lányokat de ez a nő három óra alatt olyan megértő volt és mindenben egyeznek foci stb h nem tud választani.A nő 35 éves nincs gyereke férje .Én megbocsátottam férjemnek azt mondta teperjek ha megakarom tartani .Én két napot végig sírtam könyörögtem megalázkodtam,de nem adom fel.Tegnap előtt elkezdtem puszilgatni majd lefeküdtem vele de rossz volt ő megsem mozdult a végéig annyit mondott én mondtam soha senkivel nem fekszem le többet se velem mással meg végképpen nem.tegnap egésznap kettesbe voltunk tévéztünk és ujjra megtörtént látom h szomorú tegnap picivel aktivabb volt és azt mondta jó volt neki,szeret de már nem szerelnmes belém.Azt mondta h engedjem h mászkáljon haverokkal mert szüksége van erre sokat nem lássuk majd,én őt azeretném de nem így. azt mondta szerezzem vissza ujjra a szerelmét hogyan bármit teszek csak egyoldalú,pedig én haragudhatnék rá mert átvert megalázott .Nem szeretném a lányaim törését sem végig nézni.tanácsotokat várom .A nővel ha talizik is nagyon ritkán.
2015. ápr. 8. 03:37
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem ott van a baj h mivel fiatalabb nalad rajott h meg akar kalandozhat is. te meg elvesztetted a vonzerodet. legalabbis szamara. viszont ha azt mondta szeret az jo jel. a szerelem nincs olyan h orokke tart. ha ugyerzed h eddig tartott mar annak is orulhetsz. a mai vilagban a szerelem altalaba par mpig tart. aztan jon az ego es azon gondolkodik mindenki h neki miert lenne jo a masik.. en azt se banom ha a kapcsolatomba nincs szerelem de a masik szeressen ugy ahogy vagyok es en is ezt teszem. lehet h meg kene probalnod magad egy kicsit rendbekapni hatha sikerul vissza csalogatni. az meg sztem normalis ha a haverokkal is akar logni. de haverokkal talizos uruggyel nem mas novel kene smaroljon. itt viszint az oszinteseg hianyzik az o oldalarol.
2015. ápr. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bandi6891 ***** válasza:

Ezzel a komoly problémával nem a gyakori kérdések felhasználóihoz kellene fordulnod hanem szaksegítség után nézned aki már több 100 ilyet látott és tanult.


Azt viszont rossznak vélem hogy nem vagy rugalmas és ennyire oda vagy egy férfiért(még ha a gyerekeid apja is),ha a jövőben az lesz a megoldás hogy szétváljatok mit fogsz csinálni?Összeomlasz?

2015. ápr. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1-es. Egyetértek veled.


A másik. Az itt már sokszor sokunk által emlitett, lehordott probléma. Nem törvényszerü, de itt a példa hogy van.

29 évesen összeálltál egy 19 éves szűz gyerekkel. Se igy se ugy nem élte ki magát. Sajnos -a 2 kisgyereket nézve- most akarja potolni!

Ezért személy szerint nem értek egyet a szüzesség misztifikálásával és "az első legyen az igazival". Tul nagy pátosz van csapva ez körül.

Tiszteletben tartom ha valaki tartogatja magát, "majd a férjem veheti el" ugy gondolkodik.

De nézzen szembe evvel a veszéllyel!

És ha igaz amit mondott örülj neki, hogy nem kiváncsi milyen mással!

2015. ápr. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a probléma hogy nem élte ki magát.

A másik pedig hogy te NŐKÉNT vagy 10 évvel idősebb, és még ahogy írtad picit fel is szedtél. Nem állítom hogy csúnya vagy, de próbálj meg jobban odafigyelni magadra. Sportolj hogy vonzó alakod legyen, és próbálj neki öltözködni hátha bejön.

Az az igazság hogy szerintem sok az a 10 év a javadra. A férfiak általában a fiatalabb nőket keresik 1-2-5 évvel, te pedig tényleg idősebb vagy és lehet hogy ahogy idősödsz és nem foglalkozol magaddal úgy leszel egyre kevésbé vonzó.

Szóval formáld az alakod, és öltözködj/sminkelj neki. Ha eddig is a kedvében jártál többet nem tehetsz, főleg ha ő így áll a dolgokhoz.

2015. ápr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Két probléma is van.......

Egyrészt a korkülönbség, ami a kezdettekkor még nem volt probléma az mostanra beérett, másrészt a stresszes életmód. A férjed egy férfi, akinek igényei vannak és eszerint cselekszik. A leírtak alapján nem szexuális viszonyt kezdett a másik Nővel(ráadásul nem is fiatal Nővel beszélt!!!) , hanem "baráti" beszélgetésbe bonyolódtak....szóval nem is egyértelműen a külsőségekben keresendő a magyarázat, de ez is közre játszik!!! Lelki társat keresett, akinek elmondhatta búját-baját és aki megérti....és ha ez igaz, akkor itt sokkal nagyobb probléma van. Az hogy hazudik, letagadja a történteket az azt mutatja, hogy van némi lelki ismeret furdalása, viszont az, hogy később nyíltan felvállalja az érzéseit, szükségleteit már tudatosságra vall.....egyszerűen nem érzi jól magát a bőrében és ki akar törni. Nem tudja még pontosan mit akar, de a jelenlegi helyzettel nem elégedett.

A nővel való beszélgetés megerősítette abban, hogy nem boldog....felnyitották a szemét....és mivel Rajtad kívül senki mással nem próbálta ki magát korábban ott motoszkál a fejében, hogy vajon mit veszíthetett....a gondolat ott van a fejében!!!

Hogy Nőként mit tudsz tenni? Türelmes Vagy és megértő....és megpróbálsz változtatni azon a dolgokon, ami miatt megfeneklett a kapcsolatotok....feltéve, hogy a férjed hajlandó ezeket elmondani!!!

37F

2015. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rátok férne egy nagy, őszinte beszélgetés, aminek úgy indultok neki, hogy nem támasztotok igényeket és feltételeket egymással szemben. AKkor még rendbe jöhet.


A leírásod alapján te elfogadtad, természetesnek tekintetted, hogy a férjed érted, értetek él, de vajon észrevetted-e, hogy ő is szeret(ne) élni? Te dolgozol?

2015. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat több sebből vérzik. Először is ott van a korkülönbség. Sokkal szerencsésebb, ha a férfi javára van 6-8 év plusz, mert úgy együtt öregszenek, és a középkorúságot elérve sem jelent túl nagy érvágást egyik fél libidóvesztése.

Aztán ott van a szűz pasi kérdése. Eleve halott ügy! Eddig azért tartott ki melletted, mert abban hitben élt, hogy nem kell a kutyának se. Most viszont találkozott egy nővel, aki felnyitotta a szemét, és ettől úgy érzi, megtalálta a tökeit! Egyetlen reményed, hogy ugyanolyan tapasztalatlan a nők terén, és ugyanúgy nem tud velük mit kezdeni, mint fiatal korában. Ám sok jóra így se számíts. Gondolj bele: Amikor te 55 évesen már csak unokáznál, ő ereje teljében levő 45 éves kandúr lesz!

2015. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azóta találkozott ujjra a nővel ,már nem teperek beletörődtem ,de nem hagyom , h a lányaim még többet gyötrődjenek ,könyörögnek az apjuknak ,de menthetetlen ,pedig nem ezt igérte nekik.szeretem még mindig de elengedem őt egyébként a nővel nem akar összeköltözni és kicsivel fiatalabb tőlem a nőci
2015. ápr. 12. 07:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező mi van veled?
2022. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!