Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves kortól "normális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól "normális" és komoly a pasizás? 13/L

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem azért kérdezem, csakhogy itt akármelyik 12-13 éves lány/fiú ír, a nagyobbak (nem is sokkal idősebbek) lenézik, lesajnálják, értékelhetetlen tanácsot adnak stb.. Ti hány évesen kezdtétek? Pláne hogy én úgy gondolom, a szerelem nincs korhoz kötve. J és még annyi, hogy ha ilyen korú kamaszok kérdeznek hasonló témában, rögtön azzal jösztök, hogy a tanulásra kell koncentrálni. És ha kitűnő tanuló, versenyekre jár és meg is nyeri azokat, emellett mást is tanul? Akkor? Hm?

2012. dec. 29. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

akkor is gyerek vagy még. játszótér? társasjáték? kutyasétáltatás? korcsolya?

nem pasizni kell ilyen korban.

ráérsz még várni 5-6 évet.

2012. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor a barátaival legyen. Oké, hogy érdekel a másik nem, de nem kell erôltetni. Ebben a korban még nem tudod milyen szerepe van egy párnak igazán.
2012. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem érdemes velük veszekedni, ők ezt soha nem fogják megérteni... egyáltalán nem veszik figyelembe hogy vannak érettebbek is, nem is gondolnák sokszor hogy miken mennek át egyes tinik. szóval amint mondtam ne is törődj ezzel mert csak felhúzod magad rajta.


13 évesen meg ne akarj komoly pasizást, mert a korodbeliek nem érettek hozzá, illetve csak annyit akarnak hogy: szia járunk? a picit idősebbek 15,16,17 tudod nekik meg általában a szexen jár az eszük ,szóval komolyságról itt még ne ábrándozz.

2012. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nemtudom mit bántjátok szegényt ráérsz még várni 5-6évet szöveggel a hormonok dolgoznak már addigra bőven egy kulturált sétálgatós kézfogós kapcsolat nemlehet?
2012. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még korai a komoly pasizás. Próbáld magad lekötni más elfoglaltsággal.
2012. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem 12 éves korom óta érdekelt a szerelem téma. Bele is zúgtam az egyik osztálytársamba,és két évig csak távolról figyeltem,mert nem mertem lépni felé. Aztán kiábrándultam belőle,bizonyos okokból. Úgyanez történt később is,akkor másfél évet vártam egy srácra,akinek elvileg tetszettem is,mégse közeledett felém. Közben a családomban is történt egykét dolog... Meghalt a nagymamám,fény derült apám alkoholizmusára, és rájöttem,hogy hiába érdekel a szerelem,nem vagyok még érett rá,és az akkori családomba nem is vittem volna senkit.

Aztán, fél éve a 18. születésnapom után apám belehalt a piálásba. Képzelheted milyen volt... 18. születésnapom után egy héttel eltemettem az apámat, és közben még le is kellett érettségizem.

Aztán egy hónapja mégis megtalált a szerelem,mintha csak valamiféle mentőöv lett volna a sok nehézség után. :)


Utólag belegondolva,egyáltalán nem baj,hogy 18 és fél évesen lettem először szerelmes. Most már érett vagyok egy kapcsolatra. 13 évesen még nincs az embernek annyi felelőssége,hogy felfogja egy kapcsolat jelentőségét.

Élvezd,és legyél büszke rá,hogy szép gyerekkorod lehet,mert van akinek nagyon hamar fel kellett nőnie.

Ne siettesd a szerelmet,és ne dönts elhamarkodottan. El fog jönni az ideje annak is :)


Bocsi,hogy kisregényt írtam...

2012. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!