Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eddig szeretők voltunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig szeretők voltunk, de most beleszerettem, hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondoltam, hogy közös programokat kezdek szervezni, pl.vacsora, mozi, sèta,csak úgy beszélgetés :-) Szerintetek elég ennyi, vagy más ötletek?

35/N



2016. febr. 16. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Közöld vele egyszerűen
2016. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Házas? Vagy miért csak szerető státuszban vagytok/voltatok?
2016. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem házas, én sem vagyok az.Egyszerűen csak nen terveztünk komolyan (én sem ) ,de izzott közöttünk a levegő, úgyhogy szexkapcsolatba kezdtünk, így kényelmes volt mindkettőnknek. De időközben beleszerettem:-) Nem akarok csak úgy odamenni hogy "képzeld szeretlek". Nem akarom elriasztani, míg nem tudom ő mit érez. Inkább elmélyiteném...
2016. febr. 16. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát pedig ez lenne a célravezető...jó nem azt mondom, hogy ronts rá, és teperd le egy durva szerelmi vallomással, de azért beszélgessetek sokat, próbáld meghittebbé tenni az együtt töltött időt, és ha úgy érzed, hogy vevő erre, sőt élvezi, akkor hajrá, mond el! :)
2016. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Szia én hasonló helyzetben vagyok. Sajnos nem tudom mit érez irántam. De én tiszta szivből szeretem.Annyit mondott,hogy nem vagyok neki közömbös, és sokszor gondol rám.De ez sajnos még nem szerelem. :( Remélem neked össze jön szurkolok. Próbáld meg kipuhatolni mit érez irántad. Figyeld a viselkedését. :)
2016. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is először puhatolózz, hogy ő hogyan viszonyul hozzád, a kapcsolatotokhoz. Legyen romantikusabb, meghittebb az együtt töltött idő, aztán majd meglátod. Ha látod, hogy ő is benne van, akkor el is mondhatod neki egy meghittebb pillanatban, hogy őszinte szeretnél lenni, és úgy érzed, kezdesz többet érezni. Én szerelmet rögtön még azért nem vallanék, hátha elriad.
2016. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt rólad, neked írták: [link]
2016. febr. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%

Ha már volt köztetek "némi" kapcsolat, akkor mi a fene tart vissza attól, hogy komolyra vedd? Ezt én egyszerűen nem értem. Vegyél neki egy csokor virágot, dicsérgessed, légy kedves hozzá; ettől válik az egész bensőségessé.

Ha erre nem kapcsol, akkor valószínűleg a brokid jó nagy, de ronda vagy.

2016. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Nem tudom feltűnt-e, hogy a kérdező nő...
2016. jún. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!