Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél éves kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves kapcsolatban vagyok, és a pillangók, a gyomorgörcs meg ezek, csak pár hónapig voltak. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Régebben izgalmat éreztem, meg jó értelemben kínos volt minden...

De félreértés ne essék, szerelmes vagyok!



2016. ápr. 10. 21:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem pár hónapig!!! Dehogyis, csak pár randiig.
2016. ápr. 10. 21:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyen, de szerelmes se voltam, áj tink.
2016. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor fejlődőképes vagy, ne szorongd agyon magad.
2016. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy egy idő után elmúlik. A pillangóknak és gyomorgörcsnek a szerepe a szaporodás. Később az egész szeretetté alakul át.
2016. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmulik mindig, elobb- vagy utobb :) de jol irtak, jobb esetben atalakul szeretette. Persze fontos, hogy azert neminemu kemia es vonzalom maradjon.
2016. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!