Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy megtaláltam a nagy ő-t?

Figyelt kérdés
Teszem azt úgy gondolom , hogy van egy lány akiről meg vagyok győződve , hogy ő az, de a lány nem érez irántam semmit. Akkor tévedtem , vagy ez egyébkéntsem kétirényú dolog?
2014. jún. 9. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
nemtom lehet érezni, velem ugyanígy van, de én azt is értem hogy a lány akar valamit, csak nem vallja be
2014. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. jún. 9. 13:10
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 nálam is hasonló a helyzet
2014. jún. 9. 13:10
 4/9 A kérdező kommentje:
De az nem lehet , hogy mivel ő az első a lány aki egfelelt elvárásaimnak és ezért hiszem azt , hogy ő az?
2014. jún. 9. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy napon érezni fogod,amikor mellette ébredsz fel,hogy vele szeretnéd leélni az életed.Ő pedig viszonozni fogja.Amíg meg nem találod,sok emberről hiszed majd azt,hogy ő az.Aztán felnősz,érett leszel,és tudni fogod,ki az.
2014. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem a te fejedben van, nem annyira megfoghatatlan valami. A szakításkor az derül ki, hogy a két fél fejében másképp létezett a kapcsolat, azaz másképp élték meg ugyanazokat a dolgokat (legalábbis, a végén biztosan).

Tehát lehet, hogy egy nap úgy fogsz meghalni, hogy ezt a lányt szeretted a világon a legjobban, még ha nem is volt köztetek semmi. Bár a szerelmet én kölcsönös dolognak venném, tehát lehet őt szeretni, de szerelmes nem tudsz belé lenni, ez talán inkább rajongás vagy nagyon durva feltétel nélküli szeretet.

A nagy ő valószínűleg olyasvalaki lesz, aki téged is viszontszeret. És az is lehet, hogy több emberről is gondolod majd ezt életed során, ill. életed végén.

A lényeg, hogy erre ne gondolj, mert ahogy előttem is írja a válaszoló, egy nap rá fogsz ébredni, csak bevillan, hogy ő az.

:)

2014. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nagy Ő kb ezeket jelenti szerintem:


1. ugyanúgy szeret téged mint ahogy te őt

2. összeillik a személyiségetek

3. ugyanolyan jövőt terveztek ( eljegyzés, összeköltözés, házasság, gyerek) attól függően, hogy te mit akarsz, hogyan akarsz élni, ahhoz mérten a másiknak is ezt kell akarnia, ha ő az igazi

4. ugyanúgy gondolkodtok legalább bizonyos témákban (pl: hűtlenség, vagy ha te nem akarsz nyitott kapcsolatot, akkor a nagy ő-nek is ilyennek kell lennie alapból)

5. összeilletek szexuálisan, működik a kémia, külsőre is megfelelőnek kell lennie a te ízlésedhez mérten a választottadnak

6. nem veszekedtek, hanem inkább megbeszélitek a gondokat

7. a kapcsolat nem abból áll hogy egyszer szar, egyszer boldog. Tehát ha már túl sokat kell küszködni, ott valami hibádzik, és valószínűleg mégsem illetek egymáshoz.

8. meg tudjátok beszélni kinek mennyi szórakozásra van szüksége

9. nem betegesen féltékeny egyikőtök sem, amivel tönkretehetné a kapcsolatot stb...


és ide még lehet sorolni egy csomó dolgot amit elvársz....


Gyakorlatilag annyi, hogy megfelel minden olyan dolognak amit te elvársz attól akivel le tudnád élni az életed. Én legalábbis ezeket a dolgokat figyeltem meg mikor megtaláltam az igazit. Bár nekem pasik között kellett megtalálnom azt az egyet:D

2014. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos ezaz , minden stimmel , kivéve szexualitás ugyanis min dketten szüzek vagyunk.Csak azt nem tudom , hogy ő , hogy érez irántam . Mert van egy olyan érzésem viselkedés terén csak nem tudom biztosan :(
2014. jún. 9. 21:19
 9/9 anonim válasza:
Stift+ö
2015. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!