Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztünk, mert szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, mert szerinte könnyűvérűnek nézek ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Találkoztunk ma a barátommal.

Egy rövidnadrág volt rajtam(a fenekemet takarta, tény, hogy rövid, de semmim nem lógott ki belőle), egy topánka, illetve egy rövid felső(kicsit dekoltált) boleróval.

Hozzá szépen felfogott haj, enyhe smink.

Mikor meglátott, kiborult, hogy hogy nézek ki, hogy jöhetek így ki utcára, és, hogy siessünk haza(eredetileg burgerkingbe mentünk volna), mert ez már rűá nézve gáz, hogy ilyen lánnyal mutatkozik, mindenki engem bámul. Fogtam magam és haza mentem, mondtam neki, hogy haza fogok ő meg elengedett simán. Azóta keres, hogy jól vagyok-e(sajna nem túl biztonságos környéken lakom, jó bent a belvárosban), de nem veszem fel. Jól teszem?


2016. ápr. 15. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Azért annyira még nincs meleg szerintem, hogy rövid nadrágba meg boleróba lehessen mászkálni.. Vagyis a többség biztos nem abban mászkál, így hozzájuk képest valóban feltűnően voltál felöltözve és vannak, akik nem szeretik, ha a párjukat bámulják. Ettől függetlenül, azért túlreagálta a pasid is.. Bár veszélyes környéken..
2016. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

új pasi? télen jöttetek össze?


amúgy annyira meleg szerintem sincs, én is megnézem azokat a lányokat akik már most előveszik a p.csagatyát meg miniszoknyát.

2016. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Párom pont a héten mesélte, hogy a vonaton mennyi p.csagatyás tinit/fiatalt látott, akár szülővel is, pedig rohadtul nincs még olyan jó idő és hogy nem zavarja őket, hogy a gyereket bámulja 16-50-ig minden férfi a vonaton.
2016. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem teszed jol, hogy nem veszed fel a telefont legalább egyszer, amikor közlöd vele, hogy nem vagy "könnyüvérü" és hisztériás kisfiukra nincs szükséged, ugy öltözöl ahogy neked tetszik. Felejtsen el!
2016. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Tavaly nyáron jöttünk össze.

Őszintén, rólam ömlött a víz még ígyis, nem azért mentem így, hogy mutogassam magam, hanem, mert folyt rólam a víz.

Tényleg nagyon rövid a gatya, de tényleg semmim nem volt kint belőle, a fenekem alja sem.

A vicc, hogy megérteném, de tavaly nyáron is ezekbe a ruhákba látott, sőt, most egy 2 hónapja kezdte el ezt, hogy az ÖSSZES ruhámba beleköt, ha felveszem utcára. A cicagatya nem jó, mert átlátszik, a felső nem jó, mert túl kivágott, de ő lyan lányok képét lájkolgatja, akik átlátszó ruhákban vannak. :D

Ezért ellentmondásos nekem.

2016. ápr. 15. 15:14
 6/14 A kérdező kommentje:

A probléma, hogy nem csak ebbe szól bele, hanem a stílusomba is. Fekete erős sminket használok.

Múltkor közölte, hogy pirosítóval olyan vagyok, mint egy bohóc. Elhagytam. Most közölte, hogy az alapozó se kell, olyan mintha kimaszkíroznám magam. A fekete smink nem jó, nem tetszik neki.

Neki csak egy lágy tusvonal kell. Előtte is így sminkeltem, miatta nem fogom elhagyni, főleg, hogy így érzem jól magam.

Jó. fessem be a hajam. MINEK? Mindig van valami baj velem.:(

2016. ápr. 15. 15:16
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Semmi köze hozzá, hogyan öltözködsz még úgy sem, hogy a barátnője vagy. Pláne ha még nekiáll cirkuszolni, jól képen is kellett volna röhögni. És ha téged néz mindenki, akkor mi a franc van? Nekem valami olyasmi lett volna az első reakcióm, hogy "hű, de csinos valaki", vagy valami hasonló. Honnan szeditek össze folyton ezeket az idegbeteg állatokat?
2016. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire meg akar változtatni, akkor hagyd el.

Ez már nem a normális szint, hogy ennyire bele szól mindenbe, de a nagyon rövid gatya akkor sem túl ízléses.

Nálam ezek akkor kezdődtek, mikor lett egy új kiszemeltje és hirtelen mindenben hozzá kezdett hasonlítgatni. A lány, akivel megcsalt egy alacsony dundi szőke és nagymellű, smink nélküli, de műkörmös cigis buta liba volt. Hirtelen nem volt jó a sportos és feszes testem és miért sminkelek annyit és különben is neki nem ez az alkat az ideálja, nincs-e kedvem befesteni a hajam és a cigi is megbocsájtható bűn lett a nőktől hirtelen...

2016. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Keress a külsődhöz való szintü fiut vagy olyat akinek hatalmas az önértékelése és önbizalma. Nem tehet róla, féltékeny egyszerűen és nem akarja, hogy bámuljon mindenki. Valószínüleg külsőre nagy a külömbség köztetek.
2016. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Keress olyan pasit, aki nem egy féltékeny, arrogáns, 15 éves kisfiú szintjén el.
2016. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!