Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, ha szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha szeret a srác, de fél belemenni velem egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom (23), akiknek van egy 4 éves kapcsolata.A barátnőjével mindketten társfüggők, már nem szeretik annyira egymást, nem foglalkoznak a másikkal, de nem szakítanak egymással. A lány(22) meg is csalta (csók).Mi úgy 3 éve vagyunk jóban a sráccal, és ahogy a barátság elmélyült, úgy bele is szerettünk a másikba. Állandóan bókol nekem, nagyon gyakran hozzám ér, és nagyon zavarba jön, ha megdicsérem. A barátnőjével kapcsolatban folyamatosan bizonytalankodik. Egy barátjának pedig elismerte (tőle tudom), hogy nagyon sokszor gondolkodik azon, hogy összejön velem. És ez gyötrelemmel tölti el. Volt egy alkalom, hogy picit ivott és próbált nyomulni rám. Volt egy másik alkalom mikor viszont konkrétan meg akart csókolni, de én nem mentem bele. Aztán azt mondta, hogy ő nem akar semmit, és nagyon sajnálja az egészet.(Egyszer viszont mondott olyant, hogy ő érzelem nélkül nem tudna engem megcsókolni) Viszont a legközelebbi buliban már megint próbált közeledni. Aztán kiakadtam és meg mondtam neki, hogy én többet érzek már és meg kérdeztem tőle, hogy neki nem jutott-e eszébe, hogy összejöhetnénk? Nagyon megijedt, zavarba jött és ellenségesen kezdett viselkedni. Azt mondta, hogy nem gondolt rá, hogy velem összejönne és, hogy nem érez irántam semmit. Mindent letagadott, amit valaha csinált, arra hivatkozva, hogy ő "nem emlékszik". Mindketten elsírtuk amúgy magunkat ebben a beszélgetésben, elég csúnyán váltunk el. Megkért, hogy most ne beszéljünk egy darabig. (itt tartunk most)

Én 100%-ig biztos vagyok abban, hogy szeret engem csak fél attól, hogy csalódás lenne a vége.

Szerintetek mit tudok tenni, hogy újra jóban legyünk és összejöhessünk? (Tisztességes keretek között.) Vagy amíg az önbizalma nem javul és nem lesz már társfüggő, addig esélytelen?


2016. ápr. 16. 17:44
 1/3 anonim válasza:
100%

Először is szakítaniuk kellene

Aztán megbeszélhetnétek a történteket

Az önbizalma meg már minek javuljon ha tudja hogy szereted?

2016. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy alapvetően nincs önbizalma, ami abban is megnyílvánul hogy ha fiuk között van nem tudja jol érezni magat mindig azt érzi, hogy ő nem elég jó és inkább lányokkal van. Szóval bár tudja, hogy szeretem nem tudja elképzelni, hogy engem hosszútávon is boldoggá tenne. És szerintem ez a fő probléma, hogy azt látja hogy nem fog működni és ujabb kudarcként kell megelnie
2016. ápr. 17. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy amíg az önbizalma nem javul és nem lesz már társfüggő, addig esélytelen?


Bizony így van! Addig csak csöbörbőr vödörbe fog zuhanni. Ugye te sem akarsz egy határozatlan, önbizalomhiányos, érzelmileg éretlen kisfiúval lenni? Hiába 23 éves, de úgy viselkedik, min egy 16. Igen-nem-nem tudom... Miközben téged is kitesz ennek az egész megalázó helyzetnek. Kerülném a mélyebb kapcsolatot vele!

2016. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!