Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Történt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Történt már veletek hasonló helyzet?

Figyelt kérdés

Megcsaltátok a barátnőtöket egyszer egy lánnyal, majd azzal a csajjal maradtatok, akivel megcsaltátok. Később nem bántátok meg a dolgot, hogy egy "szikra" vagy fellángolás miatt feladtátok a komoly kapcsolatotokat?

Tapasztalatok érdekelnének!



2015. okt. 10. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A szomorú tapasztalat azt mutatja,hogy aki érted feladta a biztosat,az majd melletted is fel fogja,mikor megjelenik egy frissebb husi.
2015. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Igen. Ís ebol a megcsalásbol egy komoly kapcsolat alakult ki, sőt nagyon messzire el is mentünk már a kezét is meg akartam kérni amikor kezdtek elo jönni a bajok.. Kiderult h terhes aminek nagyon orvendtem, de nála minden megváltozott, féltékeny lett, tartott attol h elhagyom mert változik a teste stb. Temerdeket vitázott velem. A házasság elmaradt a sok vita miatt, reméltem h a szules után lenyugszik. Nem igy történt, még rosszabb lett, naponta kotekedett és a féltékenység az egeket surolta nála, majd egy idő után meg hozzám is utott ok nélkül mikor a kisfiammal játszottam, majd addig fajult a helyzet h a csomagjaimat osze pakolva találtam egyszer munka után, de meg akkor is csak turtem és reméltem h lesz változás. Mikor már a kisfiamtol is megprobált elszakitani akkor lett igazán vége mindenek eszt már en sem hagytam szo nélkul. Ma már naponta harcolok h akisfiamat láthassam, idegileg elfaradtam, és egyre gyengébb vagyok. Nem tudok pihenni mert mindig van valami baj.. Szoval a tapasztalatom erről a leheto legrosszab
2015. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!