Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy csak azért kezdtetek valaki iránt érdeklődni, mert rátok cuppant?

Figyelt kérdés
nekem már volt, hogy amúgy teljesen nem bejövős lányra csak azért figyeltem fel, mert rámcuppant. Lányok, hasonló történt már veletek?
2016. ápr. 16. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Most iszom a levét. Már egy éve. És nem tudom hogy vessek véget. Mert egy "viszlátnál" azért bonyolultabb a dolog :(
2016. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Létezik olyan hogy rácuppan csakúgy egy lány egy fiura? Vagy kva ronda lehetett vagy álmodtad.
2016. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Elküldöm a bús p...ba. Ha szép szóból nem ért.


27N

2016. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2016. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem jön be a férfi, a cuppanástól csak még ellenszenvesebb lesz.
2016. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt,eszre sem vettem amig Nem kezdett el ram hajtani Es vegul kolcsonos szerelem lett belole:-))
2016. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt, de azért nem mindenki tetszett meg csak azért, mert imponált a hiúságomnak. Csak volt akkor kémia így is.
2016. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A mostani pasim elsőre nem dobbantotta meg a szívemet,de kinézetre akkor is bejött.Később változott meg,amikor ő maga kezdte küldeni a jeleket és nem bántam meg.
2016. ápr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem álmodtam. Volt, hogy 1 hónapig rágódtam, végülis "csak" kedves volt velem, mint mindenkivel, végül 3 feles után eléálltam, elmondtam mindent, kicsit megszeppent, de nem mondott konkrétumot... 4 nappal utána ő keresett, hogy jövök XZ helyre bulizni
2016. ápr. 17. 02:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt. Mert magamtól sose szemelek ki senkit. Ha ő nem kezd érdeklődni irántam, akkor észre sem veszem. De ez nem azt jelenti, hogy mindenki tetszett, aki valaha rám hajtott. Annak az érdeklődését viszonzom, aki tényleg tetszik, vagy idővel el nem kezd tetszeni. De én nagyon passzív vagyok, ha rajtam múlna, mindig egyedül maradtam volna.
2016. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!