Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti kezdtetek volna komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdtetek volna komoly kapcsolatot azzal a lánnyal, aki bevallja nektek, hogy megcsalta a régi barátját?

Figyelt kérdés
Én sajnos kezdtem, aztán vége is lett. Két évig tartott.
2015. nov. 11. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó, de emiatt?
2015. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én kezdtem olyan pasival, aki megcsalta a volt barátnőjét. Megkérdeztem, hogy miért tette. Ugyan nem éreztem jogosnak a dolgot, de azért érthető volt. Annál több lehetőségem van arra, hogy ne ismétlődjön meg velem. Még mindig együtt vagyunk, azóta már házasokként. És nem hiszem, hogy megcsalna, akár alkalmilag, akár rendszeresen.


Az, hogy vége lett, nem feltétlenül függ össze a korábbi hűtlenségével. Kapcsolatok véget szoktak érni korábbi félrelépések nélkül is.

2015. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyilván kezdenék, ha szerelmes lennék belé, más kérdés, hogy mivel amúgy is kisebbségi komplexusom van, állandóan azon agyalnék, hogy mikor következik be a dolog.
2015. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki az exét megcsalta, nem feltétlenül fogja a jelenlegi párját is. Van, hogy az ex-szel van a gond, nem a csajjal.
2015. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel. Inkább a jellemtelenség a gáz.
2015. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem amiatt. Egyrészt engem is megcsalt, ami szerinte nem minősült annak, mert nem szeretetből tette.

Másrészt kiderült, hogy semmiben nem passzolunk egymáshoz. De ehhez miért kellett ilyen sok idő?

2015. nov. 11. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem. Ugyan nem törvényszerű, hogy engem is megcsalna, de inkább nem kísérteném a sorsom. Komoly kapcsolat híve vagyok és számomra a bizalom kulcsfontosságú. Ezek után pedig kétlem, hogy 100%-ig meg tudnék bízni benne.


Off:

"Egyrészt engem is megcsalt, ami szerinte nem minősült annak, mert nem szeretetből tette."


Remélem ez elírás. De ha nem, akkor valaki legyen oly jó és homályosítson fel, milyen a szeretetből elkövetett megcsalás?

2015. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Az önzése hajtja elsősorban és szereti magát áldozatnak beállítani. Mindenre megpróbál rádumálni hogy te voltál a hibás a megcsalás miatt is vagy van rá mentsége. A kényelme miatt tart sokáig mert nem tud dönteni de 2 szék között rendszerint pofára esik.
2015. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is csaltam már. Nem tudtam megmagyarázni miért.

De nem az volt az a kapcsolat, ahol meg kellett volna állapodnom, és nem is volt jó ötlet egyik kapcsból a másikba ugrani.


Mindettől függetlenül utána jópár évig hűséges voltam ahhoz is, akit megcsaltam, viszont a jelenlegi páromat eszem ágában sincs megcsalni.

2015. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A párom kezdett velem, pedig bevallottam neki, hogy előtte 2 korábbi srácot is megcsaltam. Úgy voltam, hogy joga van tudni, döntse el ez alapján, hogy szeretné-e megpróbálni velem. Szerencsére ez nem tántorította őt el, és előbb vágnám le a saját kezem, mint hogy őt megcsaljam, pedig volt alkalom az 5 év alatt, mióta együtt vagyunk. Maximálisan tisztelem őt, mindennél jobban szeretem, ha ne adj isten, egyszer már nem is szeretném őt, akkor is inkább szakítanék vele, és utána keresnék mást.
2015. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!