Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan ember aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki csak tudatosan képes kapcsolatba lenni és képtelen szerelemre vonzalomra?

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok és még soha nem voltam szerelmes. Soha nem éreztem olyat hogy kémia vonzalom stb. Mindig olyan pasijaim voltak akiket szerettem tudatosan mert olyan ember volt. Ez nem normális? Ilyen robot ember létezne mint én vagyok? Vagy mi ez?
2016. ápr. 17. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Személyiség zavar. Pszichológus/pszichiáter segíthet. Férfiaknál ez gyakoribb, ők hasonló párt választanak.

Ez a boldogtalanság. Hogy válaszoljak a kérdésedre. Csak azért nem élhetünk valakivel, mert "olyan ember." Azt választod akihez valójában nem vonzódsz. Akihez tudnál, azt elkerülöd. Akár bizalmatlan elkerülő kötődésed is lehet, ez egy személyiség zavar,de ezt szakember tudja megmondani.

2016. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Társadalmi probléma. Nincsenek olyan férfiak, akikbe szerelmesnek lehet lenni. Csak hímnemű egyedek vannak, akik nem jók semmire. Ez van.
2016. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Személyiség zavar. Terápia segíthet talán. Sose késő.
2016. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ritka, de nem feltétlenül rossz.

Jó lenne, ha mindenki valamilyen szinten tudatos döntés alapján lenne kapcsolatba, és nem kizárólag az érzelmek alapján.

2016. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jézusom miket írnak itt. Személyiségzavar... na persze. Akkor az emberek egy jó része személyiségzavaros.


Szerintem az igazság az, hogy a valódi szerelem elég ritka dolog. Én férfi vagyok és 36 évesen lettem először szerelmes. Most akkor nyilván az itteni okosok azt mondták volna nekem 35 évesen, hogy személyiségzavar. Holott csak nem találkoztam addig olyannal, aki igazán beindított bennem valamit. Kellett hozzá az adott nő. És elég őszinte kapcsolatom van barátaimmal és ott is van, aki azt mondja, hogy nem volt még szerelmes úgy igazán. És aki volt annál sem egy mindennapos dolog.


És semmi baj azzal sem, ha valaki úgy van valakivel, hogy nem volt szerelmes belé. Egy csomó dolog lehet, amit valaki az élettől vár. Lehet egy társat akar, lehet egy családot. Tök különbözőek vagyunk. És azt, hogy valaki szerelmes lesz e úgy durván az meg nem is rajtunk áll.


Szerintem amit tehetsz azaz, hogy más körökben keresgélsz. És mutatod magad azokon a felületeken, ahol lehetőséged van rá. Hogy legyen lehetőségetek észrevenni egymást.

2016. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!