Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szereti még valaki a bájos-nai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti még valaki a bájos-naiv nőtípust?

Figyelt kérdés
...mert azt látom, hogy a nők/lányok csak keménykednek és a rendesebbek meg háttérbe szorulnak, pedig ugyanolyan értékesek, vagy még jobban. :)

2016. ápr. 17. 22:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
..vagy: tündérbaba-típus
2016. ápr. 17. 22:39
 12/19 anonim ***** válasza:
szeretjük, és nem azért szorulnak háttérbe, mert gond van velük,hanem mert többségük bezárkózik a saját kis munka-iskola-otthon világába, és egyszerűen nem lehet megismerkedni velük
2016. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
De meg lehet.
2016. ápr. 17. 22:45
 14/19 anonim ***** válasza:

mondjál légyszíves olyan helyeket, ahol ez a nőtípus megfordul.


A munkahelyemen van például egy ilyen lány, minden nap siet haza, sehova nem mozdul ki, vagy ha igen, akkor azt 3-4 hasonló barátnőjével az irodaházból, mindig együtt ebédelnek, etc... és ez csak egy példa, több hasonlót ismerek

2016. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
..én pl. tök lassan és nyitottan szoktam a munkahelyemről hazaindulni, mindenkit észrevéve... :D :D
2016. ápr. 17. 22:50
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha együtt ebédelnek, akkor inkább félénk típusnak nevezném.
2016. ápr. 17. 22:50
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát, következő munkahelyemnél szempont lesz, hogy a bájos nőtípusú nők nyitottak legyenek, bár nem tudom, hogy ezt majd hogyan kérdezem meg a HR-től ;)))
2016. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sok sikert!
2016. ápr. 17. 22:58
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát, a naiv annyira kiveszett a világból, hogy szinte nem is értük mi lehetett az. Szerintem valami nagyon tiszta lény, aki alapból bízik erősen.
2016. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!