Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagálnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha kiderülne hogy a (ex) párotok éveken keresztül csak tettette hogy szeret?

Figyelt kérdés
Közben mással volt boldog.
2016. febr. 20. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
És miért állt ez érdekében?
2016. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Nem lep meg"

"ez az én formám"

"jellemző!"


Vagy valami ilyesmit gondolnék magamban.

2016. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az illető billeg vagy billegett két lehetőség között. Emiatt is kell egy kicsit jobban résen lenni legközelebb, hamarabbb felismerni az ilyen helyzeteket. Nőkétn nagyon meg kell válogatni az ilyen pasikat.
2016. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kellett neki biztos pont szerintem.. :(
2016. febr. 20. 10:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Ex. Szóval nem érdekel, már úgyis vége.
2016. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, nyilván, de ha már egyébként is ex, akkor nagyjából egy szomorú "ó"-val elintézném, és többet nem foglalkoznék a kérdéssel.
2016. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van annak, hogy tanulni kell abból, hogy az ember ne járjon megint így. Figyelj arra, hogy akivel vagy van-e szüksége valamire, ami neked van, vagy amit te nyújtasz cselekvésként. Mert szerintem aki tényleg szeret, az nem vár cserébe semmit.
2016. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt gondolják, "ez velem nem történhet meg", a valóság viszont az, hogy sokkkkkal több "kapcsolat" működik így, mint kellene... Csak nem veszi észre a rommá csalt fél.
2016. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!