Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az életed szerelmének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az életed szerelmének tekintett férfi/nő azt mondaná hogy a karrier fontosabb számára mint te, és ezért szakít. Azt hogyan fogadnád? Beletörődnél? Próbálnád győzködni hogy ne szakítson?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 16:48
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Elengedném... és keresném tovább életem szerelmét, mert ő nem volt az.

Amúgy én pártolom a karrierista személetet, és épp ezért: egy kapcsolat főleg egy férfinél nem teszi tönkre a karriert. Nekem nagyon kifogás szaga van a dolognak!

2016. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek az elsővel: ha valaki a karrier mellett dönt, akkor nem ő életem szerelme.
2016. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha ő a karrierje miatt akar velem szakítani, akkor tegye, majd ha egyedül fog megfonnyadni a sarokban, rádöbben arra, hogy jobb lett volna egy társsal megélni a sikereit.


Senkit nem lehet kényszeríteni semmire, nem győzködném.

2016. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez csak kifogás. A barátom aztán erősen karrierista, mégse mondott le rólam. Sőt szerintem kifejezetten jól esik neki, hogy az egész napos hajtás végén este van kinek panaszkodni kicsit, vagy csak vacsorára hazajönni, stb. Nem ő életed szerelme, vagy legalábbis nem kölcsönös.


Persze az is lehet, hogy nem engeded a karrierjében kibontakozni, és csak hátráltatod, ez esetben valahol megértem.

2016. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Öngyilkos lennék. Már párszor az akartam lenni nők miatt, szóval, ha lenne barátnőm és elhagyna másik férfi, vagy a karrierje miatt lehet, hogy öngyilkos lennék, vagy mély depresszióba esnék. De én már nem is csajozom, így nem kell attól félnem, hogy kihasználnak, elhagynak, stb.
2016. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Rosszul esne, mivel valószínűleg más van a háttérben. Párom is karrierista, és külföldre akar menni Phd-re. Ellenben mióta együtt vagyunk, szóba hozta a dolgot, hogy engem nem hagyna csak úgy itt, pedig csak pár hónapja vagyunk együtt... Én pedig természetesen mondtam, hogy menjen ki nyugodtan tanulni. Aztán majd követem, ahogy tudom.

Szóval, ha két fél szereti egymást, és a karrierista mellett olyan személy van, aki képes rugalmas lenni, nem gátolja a másikat, akkor ez nem lehet indok szakításra.

2016. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Életem szerelme nem lehetne karrierista, mert akkor nem lenne a szerelmem sem, nem hogy életem szerelme.
2016. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az "exem" karrierista, sikeres férfi. Elhagyott decemberben, nagyon fajdalmas volt. Most újra találkozgatunk, érzi ő is,hogy kell egy társ akivel könnyebb. Kell egy nő aki nyugalmat ad neki. Nem mindenki jön rá időben, ő halistennek igen hisz még csak 25 éves, de aki nem ismeri fel a fontosságát annak tényleg van esélye egyedül megfonnyadni. Elég szomorú ez a helyzet , de azért én megpróbálnék vele beszélni, lehet hogy ebben a pillanatban komolyan gondolja amit mondott neked. Nem biztos, hogy kifogás. Exemmel sokat beszélgettünk róla és elmondta, hogy valóban egy gatlo tenyezokent tekintett rám. Rossz volt hallani de valahol megértem. Mondd el neki, hogy egyedül végképp nem lesz könnyű felépíteni az életét, karrierjét. Először meg kell találnia az egyensúlyt a karrier es a minőségi pihenés/időtöltés között.
2016. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

nem győzködnék én senkit. 1x győzködtem egy nőt, mai napig bánom, és egész életemben bánni fogom ezt a lépést.


Ha nem kellek neki, akkor menjen! találok én a helyére másikat, van nő a világon, lehet válogatni.

2016. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megtörtént. Nagyon szerettem, először győzködtem, könyörögtem, próbáltam meggyőzni, hogy a karrier miatt nem kell külön mennünk, akár a világ végére is utána megyek. Mégsem akarta velem a jövőt, csak távkapcsolatot. Hogy ha majd én is elérek valamit, összejövünk megint.

Most meg úgy néz ki, hogy az ő elképzelt karrierjéből nem lesz semmi, én pedig kemény munkával, lassan török egyre feljebb és végül én szakítottam meg a távkapcsolatot is.

2016. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!