Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik gazdag pasit akarnak és számít nekik a pénz. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. Örökölt vagy biztosan fog milliárdos vagyont, részvényeket, ingatlanokat, soha életében nem kell neki dolgoznia, ha nem akar.


2. Semmije nincs, a családjának sem, de van neki egy olyan szakmája, diplomája amivel 5-600 ezret (nettó) is meg tud keresni.


Azt is írjátok le, hogy miért.



2016. jan. 3. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
hulye kerdesek versenye.
2016. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hülye kérdés, várd ki a végét, hogy miért így kérdeztem.
2016. jan. 3. 00:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ennek tényleg semmi értelme. Az első nyilván jobb mivel ott már minden megvan, csak élvezni kell az egészet és elherdálni a vagyont.
2016. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Személy szerint a másodikat. Mondjuk, lehet, hogy elfogult vagyok, mert a párom ilyen, de az is lehet, hogy nem feltétlenül én vagyok a kérdésed célpontja, mert a pénz különösebben nem szempont nálam a párválasztás tekintetében.


De azt is elismerem, hogy az elsőnek is megvan a maga előnye, sőt, de az roppant üres élet lehet. Végignéztem a Pletykafészek (ez a magyar neve? Gossip Girlre gondolok) c. sorozatot, ott ugyebár az első lehetőség szereplői voltak, és mi tagadás, rövid időre valóban szívesen lennék egy ilyen társaság tagja, de nem örök életemre. Hamar bele lehet fásulni ebbe a gondtalan életbe.


De az is lehet, hogy csak azért írom ezt, mert én magam is inkább a szorgos méhecske társadalmi rétegbe születtem, és nem hullott az ölembe soha semmi csak úgy. Furcsának tartanám, és kicsit zavarna, ha a párom sosem találkozott anyagi problémákkal, sosem gondja az, hogy most ha megveszi ezt vagy azt a cuccot, akkor jövő hónapban nem tudja kifizetni az albérletet, ezért inkább jó alaposan megfontolja, és nem veszi meg, satöbbi. Meg különben is. A szülők pénze jó dolog, én is egyetemi éveim alatt leginkább abból éltem, de az érzés maga közelében sincs a saját keresetnek, még ha kevesebb is az összeg, amit a számládon találsz. Mert hogyan is érezhetnéd magad felnőtt embernek, ha soha, semmiért nem dolgoztál meg, soha semmit nem csináltál azért, hogy valamit igazán a sajátodnak érezz?

2016. jan. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. Gondolj bele, az egyiknek nem kellett tennie semmit soha egész életében, majdnem minden az ölébe hullott. Szerintem ez annyira nem jó, személyiség miatt. A kettesben kialakul a céltudatosság, megtanul küzdeni, tudja nem ő a világ közepe. Azoknak akik eleve gazdagok vagy túl nagy az önbizalmuk, vagy épp fordítva, mivel sose volt sikerélményük így inkább önbizalomhiányosak. De mindegy, szerintem az ilyen típusú emberek között rengeteg a defektes személyiségű.

Másrészt az élet célja a küzdelem, ezt sokan megfogalmazták. Ha nincs igazán célja az életednek, csak úgy vagy az unalamas és teljességgel kikészítene engem pl egy idő után. Mit csinál az ilyen egész nap??


Hozzáteszem Számomra annyira nem fontos a pénz. Szeretem ha a párom intelligens, magabiztos stb, ezekehez sokszor hozzájárul az is hogy sokat keres, mert sikeres lesz Ennyi. De úgy vagyok vele, hogy a mai világban már egy nő is meg kell hogy tudjon álljon a lábán, kell hogy legyenek céljai és érje is el azokat. Nem lennék szívesen kitartott, rossz érzésekkel töltene el, csökkentené az önbizalmam meg ilyenek.

2016. jan. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ.A szerényebbet.
2016. jan. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem te csak egy lúzer egyetemista vagy, aki ilyen fizetésekről ábrándozik, aztán nem leszel más csak egy diplomás munkanélküli.
2016. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az, amelyik hamarabb megveszi nekem azt a 30ezer forintos melltartót, amit a múlt héten kinéztem magamnak.
2016. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Párt kereső lány vagyok, de sosem volt szempont a pénz, de ha azt nézzük akkor a kettő közül mindenképpen a második, mert akkor ő megdolgozik a pénzéért ( ahogy egyszer én is meg fogok ) és nem lesz üres élete, valamint tisztába van azzal is hogy mennyit kell dolgozni a pénzért.

De igazából nem szükséges ahhoz pénz, hogy valaki értékes ember legyen

2016. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!