Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar kivinni magához,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kivinni magához, nehéz kint az élet?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve vagyunk együtt a párommal és ő már évek óta kint dolgozik,sőt így ismertem meg. 2-3 évre jött haza,lányunk születésénél. Az édesapját ápolom közben,mert nagyon beteg..Rajta kívül engem nem tart itthon semmi..Mindig mondogatta,hogy így úgy kivisz minket,én meg örültem mint majom... hogy végre együtt legyünk a kis családunk stb. Igen,de mostanában jönnek a kifogások,hogy drága lenne az albérlet én évekig nem találnék munkát..?! Tudom,hogy nem lenne egyszerű,de amúgy tényleg így van,hogy nehezen lehet Németországban munkát találni? Mert hát nem akarom elhinni.. németül elég jól tudok! Amikor látom,hallom ,hogy az ismerőseim közül sorra mennek ki,családostul,hát elszorul a szívem és ha rákérdek a páromnál,hogy na lesz valami..erre jön az idegbaj,hogy én azt hiszem milyen könnyű itt kint minden. Német nyelvtanfolyamra beiratkozott,hogy ha "kivisz minket" ,akkor könnyebben elvigyük a kislányunkat orvoshoz,oviba. Persze ha rákérdek,minden kezdődik elölről.. a veszekedés! Azt hozzá kell tennem,hogy még vagy 5évig ő haza sem akar jönni. Nem érti meg,hogy én segíteni is szeretnék,2 fizetésből lerövidülnének az évek. Tisztában vagyok vele,hogy nem habos torta kint az élet,de ,ezt meddig lehet még így folytatni? Van,volt valaki ilyen helyzetben?
2016. ápr. 18. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én valamiért rögtön arra asszociáltam a kérdésed olvasása közben, hogy van másik családja, vagy nője.


Nem hiszem, hogy más igazi oka lenne a tiltakozasának. :(

De remélem nem lesz igazam.

2016. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van másik nő a dologban. Az otthoniak miatt nem kell aggódnia, van aki ingyen ápolja az apját, gyerekről nem kell gondoskodnia, kint pedig lehet csajozni dögivel
2016. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A #2-essel értek egyet. Valami nagyon nem tiszta a párod körül. Egy nagy kamu, hogy jó nyelvtudással évekbe kerülne, míg munkát találsz. Ne hogy bevedd ezt az ostobaságot.

Nem akarja hogy menj. Az okokat a 2-es vázolta.

2016. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy kint is van nője te pedig ingyen ápolod az apját. Ez így baromi jó helyzet neki.


24/F

2016. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na jó most a kérdezőt jól elkeserítettük! Szerintem spórolj amennyit tudsz 1-2 hónapig és gyerek nélkül szervezz le egy spontán látogatást! Győződj meg a saját szemeddel arról, hogy mi folyik ott! Mielőtt mennél tudakold meg, hogy hogyan dolgozik, mikor lesz szabadnapos, a cég neve alapján néz utána a neten a pontos címnek. Ha tudod a címét annak ahol lakik akkor nyert ügyed van! És akkor szépen meglepheted! Ha megcsal akkor ennyi...legalább megtudod és nem fog tovább senki hülyének nézni. Ha semmi ilyesmiről nincs szó, akkor legalább megnyugszol. Mindenképp cselekedned kell, mert így csak kattogsz ezen!
2016. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Nem biztos, hogy így le lehet buktatni. Csak akkor, ha együtt él valakivel, vagy ha a barátnő hagyott ott cuccokat. Ha alkalmi csajozik, akkor nem lesz nyoma.
2016. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre en is,hogy mivan ha.. De,3-an elnek egy lakasban,melo kozben,utan is ahogy tud jon skype-ra. En mar igy is elvagyok keseredve :)
2016. ápr. 19. 06:39
 8/9 anonim ***** válasza:
És miért vársz az ő engedélyére? Elindulhatsz magadtól is, felnőtt ember vagy. Ha azt várod, hogy ő oldjon meg mindent, akkor nem csodálom, hogy nem olyan lelkes.
2016. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de szinte 100% hogy van mas noje kint,es ezert tortenik minden igy. Ha szeretne nem hagyna magadra ennyi idore,hanem keresne a megoldast,hogy egyutt lehessetek. Akit szeretunk arrol nem mondunk le,hanem vele akarunk lenni.Nala en nem ezt latom.
2016. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!