Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de nem akar kapcsolatot. Érdemes rá várni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történetem a következő:

Megismertem egy szép, okos lányt pár hónapja. Kezdetben ő erőltette a dolgokat, találkozókat. Párszor találkoztunk és le is feküdtünk, bár sosem voltunk együtt. Minél többször találkoztunk úgy fordultak meg a dolgok. Fülig belészerettem, és mindig én krétem tőle hogy találkozzunk. (Ő is szokott írni) Azt leszögezném, hogy találkozók 50%án nem is volt szex, csak élveztük egymás társaságát.

Három hete láttam utoljára, azóta minden találkozót elvet valamilyen kifogással, és nem is ír. Kb. 5x írtam már neki. Azt mondta, hogy most nincs ideje kapcsolatra érettségi és munka miatt.


Szerintetek érdemes rá várni ha mindennél jobban szeretem? 3 hete nem láttam, de még midnig ugyanúgy hiányzik.

20F



2016. ápr. 20. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

kb. 1 évig voltam ilyen "kapcsolatban", hogy általában havi 1x taliztunk. Decembertől többet, de mind1. Megmondta, hogy nem kell neki barátnő, de majd alakul. Februárban közölte, hogy ha nem gondolná komolyan, nem járkálna hozzám ennyit. Márciusban lett vége.

1 évet vártam rá, hitegetett a semmiért.


Ne kövesd el ugyanezt a hibát!!!!

2016. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom elfelejteni bár nagyon nehéz, és még biztos minimum egyszer pofára kell ejtenie ahhoz hogy elhatározzam befejeztem.
2016. ápr. 20. 21:22
 13/17 anonim ***** válasza:

ne azt nézd h mit írt, hanem azt h viselkedett a jelenlétedben, hogy nézett rád? Mit éreztél a tekintetében?

Ha érezted a gyengéd szeretet irányodba akkor lehet h lesz vmi. De ha csak vad vágyat éreztél akkor engedd el.

S abba is gondolj bele h túl sokszor mondta le a talit ez már gyanus..

2016. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki őszintén, hogy mit érzel, és hogy te komolyan gondolod vele.

Várni nem érdemes, mert az embernek arra van ideje, amire szeretné fordítani.

2016. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Figyuka. Tapasztalat...voltam benne,nő vagyok. Volt egy pasi volt tali még szex. Majd jött másik. Az elsővel kerültem én is a talit meg mindent mert nem tudtam mit akarok mi lesz az újjal. Majd egy idő után az új maradt és dobtam a régit :-)
2016. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ezek a nők mind egyformák. Ő is összejött az újjal, szánalmas :D...
2016. máj. 5. 18:56
 17/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem igazából tök imponáló, ha egy pasi még akkor is ír, miután már ötödjére is elküldöm. Az magabiztosságra utal, és arra, hogy tényleg komolyak a szándékai, mert én pl nagyon nehezen bìzok meg bárkiben. Ha nem adja fel, hanem kitart mellettem sokáig, abból tudom, hogy megbízható, és az is lehet, hogy beleszeretek a végén.

24L

2016. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!