Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem, de nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú 1,5 éve akivel nagyon jó kapcsolatom volt. Több volt, mint barátság de nem jártunk. Eleinte nem tudtam, hogy szerelmes vagyok belé, csak egy kis idő után derült ki. Sajnos elváltak az útjaink, már nem tartjuk a kapcsolatot egy kicsit összeis kaptunk.Gondoltam az élet megy tovább, az idő helyrehozza.De nem. Mióta nem találkozunk, 1 nap nem telt el úgy, hogy ne gondolnék rá. Folyamatosan csak ő jár az eszembe és nagyon hiányzik.Tudom, hogy ő már régen túl van rajtam de én nem tudom, hogy mit csináljak.
2016. ápr. 21. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
18L, ez kimaradt
2016. ápr. 21. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerkedj mással, felejtsd el.
2016. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam, hogy ez majd segít. De én vele éreztem jól magam és nekem ő volt a tökéletes. Hozzá hasonlót sem találtam még sehol. Akivel ennyire megértettem magam. Nem az a tipikus ffej bunkó mint a legtöbb srác manapság.Ő inkább kedves és megértő.
2016. ápr. 21. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:

megértem és teljesen átérzem a helyzeted. szerintem is keress mást, tekintve h nagoyn fiatal vagy. S ha tényleg összetartoztok akkor idővel újra fogtok találkozni ;)

de ebbe az elméletbe vakon ne kapaszkodj

2016. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!