Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek túl nagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Ilyen lánynál alább nem adom

-ha olyan kisugárzása van,hogy öröm ránézni

-ha kedves

-ha jó kommunikációs képessége van

-ha jó humorral megáldott

-ha gazdag az érzelmi világa

-ha el lehet vele hülyéskedni

-ha megértő

-ha nem sértődik meg mindenen

-ha vidám

-a legeslegesleges legfontosabb pedig az INTELLIGENCIA

-külsőre pedig szeretem a fekete egyenes hajú lányokat.


2016. ápr. 21. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt az esetleges kiszemelt lánytól kéne megkérdezni.
2016. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én is hasonlókat várok el a férfiaktól, csak a frizurára nincs megkötésem.
2016. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Nem is az, hogy nagyok, hanem túl pontosak. Olyan, mintha bevásárolni mennél egy listával. A társkeresés nem így működik.
2016. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tul nagy csak hulyeseg. A gazdag erzelmi vilag pl magaban foglalja a negativ erzelmeket is amibol joval tobb van mint pozitivbol.


A kisugarzas nem letezik, csak annak a fejeben aki ranez.


Es a legeslegeslegfontosabb egy ilyen lany miert jarna olyannal aki bevasarlolistaval keres part?

2016. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyel egy fekete hajfesteket es hajvasalot. :D Szoval eleg sok szempontot kikotottel. Tul szukitetted a lehetosegeid. Legyen osztonosebb: csak azt figyeld, kivel erzed jol magad.

N

2016. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, igenis meg nem is. Nem nagy elvárás, hisz lényegében egy életvidám, pozitív beállítottságú, türelmes lányt keresel akinek van agya. A baj ott kezdődik, hogy szerintem ritka.

Én hasonló természet vagyok, mint amit leírtál és erre párom döbbentett rá. Szerinte csupa mosoly és szeretet vagyok és ez őt is feltölti. Neki nem volt kikötése a fekete egyenes haj :D


21L

2016. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belsõre ilyen vagyok,de külsõre nem.Viszont nem lehet valaki mindig vidám és kedves,csak többnyire.Nem baj,hogy leszūkítetted a kört,legalább tudod,hogy mik az elvárásaid.Lehet találni hasonlóakat,de majd ha szerelmes leszel, akkor megeshet,hogy egy olyan nõ fog meg,akiben nincsenek ezek meg teljesen és em is fog érdekelni már a listád.
2016. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!