Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik, ha a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha a másik felemet elkésve találom meg?

Figyelt kérdés
Én csak 40 évesen találtam meg az igazán páromat. Mindenben kiegészítjük egymást, ugyanúgy látjuk a világot, és ahogy a nagy könyvben meg van írva: gyakran egyszerre ugyanazt mondjuk ki ha látunk vagy tapasztalunk valamit. Tökéletes szárnyalás a testi szerelmünk, vagy ha elmegyünk valahová este... Minden klappol, az ízlésünk, sokszor még azt is megmondom épp merre jár vagy mire gondol ha nem vagyunk együtt. Azonban túl későn találkoztunk... Én már benne vagyok egy házasságban, gyerekekkel, egy beteg feleséggel, nem hagyhatom el őket. Ő pedig még fiatal, harmincas évei elején jár, nincsen gyermeke. Nyilván el kell engedjük egymást, így beteljesületlenül, lezáratlanul. Volt már valaki így? Mi történik ilyenkor? Benne maradunk egymásban egy titkos fohászként életünk végéig? Vagy folyamatosan fel-felbukkanunk a másik mellett? Hogyan éljük majd így az életünket? Köszönöm a válaszaitokat előre is.

#szakítás #nagy Ő #lélektárs #lezáratlan szerelem #külső körülmények
2016. ápr. 22. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy késő.
2016. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

#10, bízzatok egymásban, szeressétek egymást (így távolról is, ez tiszta szerelem), gyógyuljatok és amikor az Égiek jónak látják, úgy alakulnak majd a körülményeitek, ahogy az mindenki számára (mindenki számára!!!) a legjobb.


(#4, #5)

2016. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Miert lenne tiszta szerelem?

Egy szerelem akkor tiszta ha mindket fel szabad testileg es lelkileg is es nem lopnak csalnak hazudnak masoknak es nem tortenik semmi testi kapcsolat a ket fel kozott.

A platoi szerelem rajongas az sem tiszta hiszen hazugsag a hazasfel fele.

Semmi tisztasag nincs ebben a tortenetben egy ferfi megszegte a hazassagi eskujet es ossszefekudt egy masik novel.

2016. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Attol tiszta ez a szerelem, hogy az egi torvenyek a foldi torvenyek folott allnak. Aki mar megtalalta az Igazit, pontosan tudja, hogy tokeletesen ellenallhatatlan... Egy ideig lehet huzni-halasztani, de orokke biztosan nem...
2016. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Utolso ez hulyeseg

Nem allnak semmi felett Egyszeruen torveny hazassag torok.

Semmi Szep nincs benne

2016. ápr. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem jelentheted ki, hogy semmi szép nincs ebben, amíg te magad még nem találkoztál ezzel. A jelenség, az égi szerelem pontosan az, amit a papok igyekeznek megkötni az esküvői szertartás címén: "Akiket Isten összekötött, ember szét nem választhatja."


Csakhogy ez NEM döntés kérdése. Az érzelmeink SEM állnak akaratlagos befolyásoltság alatt, valamint arról sem tehetsz, hogy esetleg már házas vagy és később találkozol valakivel, akivel megtapasztalod ezt a csodás égi kötést.


Nem magyarázkodom tovább, aki nincs benne, úgysem érti. A Kérdezőnek igyekszem segíteni, jómagam már több éve vagyok hasonló helyzetben. Meg kell tanulniuk feltétel nélkül szeretniük és elfogadniuk egymást, így egyesülnek majd szellemi-lelki-fizikai síkon is. A feltétel nélküliségbe az is beletartozik, hogy egyiküknek esetleg még más mellett van teendője. Hagyni kell, végig kell csinálni azokat a feladatokat is, amik már eleve adottak. A Lélek emlékezni fog a későbbi leszületések alkalmával is, ugyanezekre a Lelkekre (akik a történetben most is szerepelnek) + az elodázott teendőkre is. Nem menekülhetünk a Sorsunk elől, sem te, sem én, a Kérdező sem.

2016. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem menekulhetnek a karma bunteti majd oket a hazugsag csalas es bujkalas miatt
2016. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha már megcsaltad a feleségedet, akkor elég nehéz kibogozni ezt a helyzetet. Nem tudom, mi a baja a feleségednek, de lehet, hogy ő is jobban járna, ha szétmennétek, fizetnél neki asszonytartást, ha nem tudja eltartani magát, meg gyerektartás a gyerekek után, aztán idővel találna egy normális férfit magának.
2016. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!