Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról ha valaki régen megcsalta a párjait?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem múlt alapján kell ítélni mert sose tudhatja az ember,hogy valaki a múltban valamit miért tett és miért pont azt látta megoldásnak..De ha valaki sok embert megcsalt már még ha régen is volt mi a garancia,hogy az új párjánál nem teszi meg?! Elvileg aki egyszer megcsal valakit az többször is megfogja tenni...
2016. ápr. 25. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Az eletben semmire nincs garancia, attol, h valaki sosem csalta meg a parjat nem jelenti azt, hogy soha nem is fogja, leven minden orokos valtozasban van:-))Engem nem erdekel az aktualis pasim multja, mert semmi kozom hozza es indifferens a jovonket nezve. Ha megcsalt akkor nem o volt a szamomra megfelelo ami azert jo mert idoben kivonul az eletembol, ha pedig nem csal meg akkor megbizhatok benne.


Mindket esetben jol jarok, ezert a megcsalas mint olyan nem erdekel:-)))

2016. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyan igy gondolom ahogy az elso, csak en fiú vagyok. En megcsaltam az elso barátnőmet, de az utánuk levő kettőt, (5 ev, 3 ev) nem. S nem igazan érdekelne a lany múltja, mert en vagyok a jelene, s ha együtt vagyunk azert vagyunk együtt mert jól érezzük egymas társaságát.
2016. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Elcsépelten hangozhat, de kutyából nem lesz szalonna. Egy eset még csak hagyján, senki se tökéletes, na de hogy rendszeresen... Ne vicceljünk már.
2016. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En csaltam az egyik hosszu kapcsolatom, mert azzal kezdte, h nem szereti,ha szeretik.

Aztan evek mulva kesobb kiderult, h h erthette, de akkor mar keso volt. Sajnaltam, mert szerelmes voltam bele es vele eltem volna le az eletem. De akkor mar keso volt.

Igy levontam, h csalni nem szabad, mert akkor nem adom meg az eselyt a jo kapcsolathoz.

N

2016. ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mint a négyes. Huszonpárévesen csináltam hülyeségeket, aztán levontam a következtetést hogy mit NEM szeretnék csinálni ha igazán komoly kapcsolatom lesz. 13 éve vagyok együtt a férjemmel, nem csaltam meg soha, nem is fogom. Tud egyébként mindent arról hogy őelőtte miket csináltam, és ennek ellenére megbízik bennem.
2016. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak olyanokkal jövök össze, aki elvből nem csal meg senkit. Az hogy ez a kezdetektől így van valamilyen oknál fogva, vagy a saját "kárán" tanulta meg az teljesen mindegy.
2016. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én hiszek az ember fejlődésében, lévén én magam is rengeteget változtam az évek során.

Nem az a lényeg tehát, hogy ki mit tett a múltban, hanem az, hogy képes-e abból tanulni, fejlődni, belátni a hibáit.


Egyébként számomra nem túl hiteles az, ha valaki soha nem volt még kitéve kísértésnek (hosszú párkapcsolatban), és úgy nyilatkozik, hogy soha nem csalná meg a párját. Más az elmélet és más a gyakorlat, senki nem tudhatja, hogy mit hoz ki belőle az adott élethelyzet.

2016. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

>Elvileg aki egyszer megcsal valakit az többször is megfogja tenni...


Ez buta általánosítás. A barátnőm megcsalta a régi párját, mert nagyon rossz volt már a kapcsolatuk, de a pénzügyi helyzete miatt nem tudott egy jó ideig elszakadni, elköltözni tőle. Közben találkozott egy izgalmas emberrel, aki pont olyan kalandokat kínált neki, amire vágyott és amiben évek óta nem volt része. Úgyhogy félrelépett, később szakított. Nekem már a legelején elmesélte az egészet. És én nem bélyegeztem meg emiatt, hanem megértettem, és most is tökéletesen megbízom benne.

2016. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze olyan emberrel aki több párját is megcsalta. Az ilyem ember jellemtelen. (itt most nem egy férelepesről volt szó). Ekkorát nem tudnak változni az emberek. Sunyi, gyáva dolog.
2016. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!