Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből ki lehet nőni valahogy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből ki lehet nőni valahogy? Vagy mégis mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Sajnos én reménytelenül romantikus alkat vagyok és folyton olyan dolgokban reménykedem ami ép ésszel végiggondolva irreális. Például mikor felajánlom a páromnak hogy aludjon nálam és azt mondja hogy most nem akkor folyton azon jár az eszem hogy bárcsak kopogtatna az ajtón és azt mondaná mégis itt alszik. És amíg haza nem ér szorongatom a mobilom hátha felhív hogy meggondolta magát és úton van felém. Ez annyira rossz csak fölöslegesen fájdítom vele a szívem hisz végül hiába reménykedem ez úgy se következik be. Hogyan tudom magam erről le szoktatni? Lehet ezt egyáltalán valahogy vagy ez örökre kínozni fog?

24/L


2016. ápr. 27. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnos ilyen típus vagyok csak fiuba, nekem nem jut barátnő se, állandóan lekopik minden csaj az első nap beszélgetés után...
2016. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Erről SOHA nem szokj le, ez tök jó dolog, én mindig is ilyen párt kerestem de én mára már letettem róla.
2016. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Főleg egy hideg ex után, 2-es voltam!
2016. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaj, én is ilyen vagyok, csak sajnos rossz pasit fogtam ki hozzá, akinél hiába reménykedek :(
2016. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyira együtt érzek! :( Én is ilyen vagyok, mindig csak reménykedek, próbálok hinni a csodákban, aztán mindig pofára esek! :( 22/N
2016. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hmm, ez nagyon aranyos :) Ne akarj kinőni belőle, szerintem is jobb így :)


24/F

2016. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bezzeg engem senkise választ szarnak a pofámba, 1 mondatnál többre nem képesek 1 nap a lányok... Miért nem azok jönnek össze akik összeillenek??????
2016. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi normális és romantikus csaj van itt, lehidalok akkor hol vagytok amikor szegény pasik itt sírnak,hogy nem kellenek senkinek? Sok a kapcsolatfüggő is sajnos. Nekem most tök jó egyedül, majd lesz egy lányom valakitől és neki fogom szentelni az ÉLETEM.
2016. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én régen pontosan ilyen voltam. Nem olyan jó ez, ahogy itt sok válaszoló hiszi. Egy-egy ilyen alkalom után borzalmasat csalódtam, frusztrált lettem, bizonytalan...stb. Nagyon kellemetlen.

Engem elég sokszor megbántottak, míg elkezdtem leszokni erről. Mostanában jutottam el oda, hogy újra szeretek álmodozni ilyenekről, de nem élem bele magam. Tényleg csak elképzelem, mint egy esti mesét, mosolygok rajta. Nem támasztok ki nem mondott elvárásokat párom felé, mert ez nem tisztességes. Mondhatni nem veszem komolyan ezeket.

A másik, ami szerintem segíteni tud, egy valóban figyelmes pár, aki tényleg meglep úgy, hogy nem számítasz rá. Megjelenik nálad, munkahelyeden, váratlan aranyos dolgokat mond, meglep egy csokival, ha tudja, rossz napod volt...stb. De ekkor is fontos, hogy ezeket ne várd el, ne követeld, de ha megkapod, értékeld és ezt mutasd is ki.

2016. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sosem várom el az efféléket a páromtól kimondatlanul meg végképp nem. Pont ezért szeretnék róla leszokni. Sosem hányom a párom szemére ha nem úgy viselkedik ahogy én a kis fejemben elképzelem. Egyszerűen csak álmodozom, reménykedem benne hogy megtörténik, csalódott vagyok ha nem, de ezt inkább a saját hibámnak tudom be és sosem hisztizek miatta.
2016. ápr. 27. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!