Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tudnék segíteni a szerelmemen? Nagyon kétségbe vagyok esve. Egyetlen szerelmem meghalok érte Csak komoly válaszokat várok! 25/l

Figyelt kérdés

Több mint egy éve ismertem meg szerelmemet. Rögtön megtetszett. Nagyon zárkózott lány, de meg megérte mellette lennem és vigyáznom, rá mert beérett az ő részéről is a szerelem nagyon lassan.


Amit a lányról tudni kell:

23 éves

Sok férfinak tetszik, sok férfi nagyon szép találja az is. Nem mű nő meg szilikon meg nem sminkeli magát. Átlagos lány kinek természetes szépsége lenyűgöző. Nagyon szép az arca formás gyönyörű alak. Ez én gyönyörű hercegnőm.

Nagyon zárkózott nem igazán tud nyitni, kezdeményezni. Nagyon önbizalom hiányos

Tanulásban nagyon jó sokszor túlteljesít. Több nyelven is tud. Okos nagyon tényleg olyan dolgokban is részt vesz és csinál mit más 23 évesen nem vagy csak nagyon kevesen.

Kicsit biceg, de ez nem súlyos sőt… szinte észre se veszi az ember, mert ha meglátja vagy elkezd vele beszélni, akkor nem érdekes a bicegés. Lenyűgöző lány. Öcsém is beleszeretet pedig ő nem szerelmes típus. Teljesen ellátja magát és sok teljesen épet meg hazudtolóan helyt áll a dolgaiban. Sok ép nem tud annyira helyt állni mint ő.

Nagyon szorgalmas segítő kész, maximalista, kedves, aranyos és jó szívű lány.

Én egy 25 éves mások által jóképűnek mondott srác vagyok. Nagyon beleszerettem az én hercegnőmbe mindent megtennék érte. Már több mint egy éve tart ez.


A probléma

Ő mindig csúnyának tartja magát és kövérnek. Pedig nagyon messze áll a kövérségtől és gyönyörű formás szexi.

Sokszor mondta, mostanában hogy ő felesleges ember. Pedig nem így van, mert aki így végzi a dolgait, ahogy ő az nem az.

Nagyon sokat szomorú sír is sokszor. Ilyenkor csak azt mondja, hogy szeret.

Többször mondta már megakar halni sőt volt olyan is hogy arra kért engem segítsek neki meghalni. Óránként hívom sokszor zavaros a beszédje. Vagy csak elejt egy-két mondatot. Nagyon kétségbe vagyok esdve. A dolgaiban még mindig kivállalóan helyt áll.

Nem mozdul ki mindig csak tanul. Csak a kötelező helyekre megy el.

Van egy ismerőse biztos hogy csak az ismerőse múltkor már 2-szer észrevettem nézi a képét is sír közben. Amikor rákérdeztem rögtön hozzám bújt mondta nagyon szeret, azt érzem, hogy ez őszinte.

Csak ha annak a fiúnak képét nézi sír. Pedig az a fiú nagyon csúnya. Nem szokványos a kinézete.

Szeretkezéskor nehezen akar levetkőzni, de gyengéd, vagyok és kedves és türelmes és így nem tud ellenállni . Ha már a szeretkezésre kerül sor érzem hogy szeret. Nagyon jó a szeretkezés vele gyengéd és szenvedélyes.

Hogy tudnék neki segíteni? Féltem az én drága szerelmem. Nem fogom elhagyni megörülők érte.



2016. ápr. 27. 21:00
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam

25 éves fiú vagyok javítva 25F

2016. ápr. 27. 21:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen segélyvonal, azt nemcsak maga a bajbajutott hívhatja hanem te is. Ott tudnak neked tanácsot adni!
2016. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces. Aggódom a szerelmemért. Én szeretem ezt a lányt
2016. ápr. 27. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi vicc nincs! Egyik barátom benne van ebben a segélyvonalas szolgáltatásban, és ő mondta, hogy nemcsak olyanoknak tudnak szaktanácsot adni -márpedig neked szakértő tanácsa kell- akik bajban vannak, hanem a hozzátartozóknak baártoknak is!


És jó lenne, ha ezt a degratív magatartást levetkőznéd, mert szükség idején ez nem a javadat szolgálja.


A depressziósok amikor már úton vannak az öngyilkosság felé, akkor elkezdenek beszélni a halálról. Nem érzik magukat fontosnak és erősnek. Az már egy súlyosabb fokozat, ha mondjuk ír is róla folyamatosan vagy olyan oldalakat látogat, ahol leírják az öngyilkossági módszereket, esetleg forgatókönyveket gyárt a halálról.

Egyenlőre még úgy veszem ki, hogy nincs a súlyos szakaszba, de lásd be ide nem elég a tiszta szív és puszta akarat! Szakember ajánlani tud egy jó megközelítést, vagy folytathatod ezt a hozzáállást azt meglátjuk mi sül ki belőle.


Ahelyett, hogy valamit élből elutasítasz inkább elgondolkodtatnál rajta! És eme képességedre szükség lesz, ha bajnak elébe akarsz menni!

2016. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy képzelgés. Magadon segíts.
2016. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
O M G. Félelmetesen fogalmazol, tudtad?
2016. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jött le,hogy a másik fiút szereti.Te is csak a külseje miatt szereted ezt az idegroncsot.
2016. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kicsit zárkózott lány vagyok (egyetem van, állandó tanulás, de ha végre levizsgáztam akkor a párommal megyünk minden fele. A szex pedig isteni. Sőt sokszor - párom elmondása szerint- kész domina, istennő vagyok. Pedig a külsőm nem ezt rejti.) DE! Nekem is az jön le, hogy a lány, azt a fiút szereti. Hogy miért? Van mikor az ex feltesz egy képet, akkor elmerengek, mert sajnos őt nagyon szerettem, de ez a múlt. Most már a páromat szeretem és vele tervezem a jövőm a családom. Szerintem a lány nem tudja ezt feldolgozni. Feléd meg nem őszinte. Egyáltalán tudod ki az a srác? Az én párom tudja, hogy ő számomra egy rossz pont. De megbeszéltük és ennyi. Segített tovább lépni. Értem én, hogy te szereted, imádod. De sajnos egyoldalú. Általában ezek a fájdalmas kapcsolatok. (Nekem is ebben segített a párom!) Szerintem üljetek le beszélgetni. Mert vannak olyan lányok, akik nem mondják ki mi van bennük. Ő sem fogja. Annak meg nincs értelme, hogy csak te szeresd őrülten ő meg csak melletted legyen miközben lehet h szex közben is csak a srácon jár az esze, őt képzeli oda. Ez nem a külsejéről vagy az önbecsüléséről van szó. Én is kövér vagyok és?! ez nem hátráltat semmiben sem. Sőt a párom imádja az összes hurkám. Itt más lesz a probléma. Azon gondolkodj el, ha nem őszinte, hogy cselekedsz tovább.Mert te sem várhatod el, hogy ez a beteljesítettlen szerelem elmúlik, hogy ő maga nem akarja elengedni..... És nem fair veled szemben.


Kitartást!


25L

2016. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szeresd
2016. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!