Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagyok képes szerelmesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok képes szerelmesnek lenni, akkor muszáj leszek hazudni a nőknek egész életemben, ha szeretnék párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kérlek ne gyertek a közhellyel, hogy még nem találtam rá a nagy ő-re... 3 és fél évtizedet lehúztam már a bolygón és még csak meg se legyintett az a bűvös érzés.

Gyanítom, hogy genetikailag képtelen vagyok a szerelemre, szóval nem is ebbe az irányba szeretnék elmozdulni.



2016. ápr. 29. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*AIDS*
2016. ápr. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 monen válasza:

pedig én közhelyekkel jövök, mert amikor valóban szerelmes leszel, akkor döbbensz rá, hogy valójában minden korábbi szerelem nem is volt igazi szerelem csak valamiféle fokú vonzódás és hazugság. én is majd 30 voltam, amikor valóban szerelmes lettem. pedig akkor már túl voltam egy házasságon és egy gyermeken is. persze, ha nárciszista vagy pszichopata vagy, akkor felejtsd el, hogy valaha is érezni fogod ezt az érzést, mert genetikailag képtelen vagy rá (persze néhányan vitatnák a genetikát és a pszichológiára fogják).


szerintem tedd fel magadnak a kérdést, hogy akarsz-e egyáltalán szerelmet érezni? akarod-e azt a mindent elsöprő érzést, ami olyan tisztára most belül mint egy ma született bárányt és örökre odaköt lelkedben egy másik emberhez? ha igen, akkor tudsz szerelmet érezni, de még nem botlottál bele abba, akitől megőrültél. ha nem, akkor legyél tisztességes és ne vezess félre egy nőt azzal, hogy szereted. légy őszinte, mert vannak olyanok, akik pontosan úgy mint te vagy nem képesek szerelmet/szeretetet érezni vagy nem akarnak.

2017. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, én nő vagyok, és tudok szerelmes lenni, de elmúlik, és olyankor én sem tudom ezt hazudni tovább, valamint nem szeretem, ha valaki nyálas, vagy azt gondolja, hogy muszáj ezt erőltetni, úgyhogy nem föltétlen baj
2020. aug. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!