Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti az eddigi (akár beteljesüle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az eddigi (akár beteljesületlen) szerelmeitek, kapcsolataitok közül hányrol érzitek, hogy különleges volt, megtaláltatok az illetőben mindent, és hány volt, ami csak másolata ennek vagy kompromisszumos, kevésbé közelitette meg az ideálist?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 12:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha számot vettek magatokban,hányszor voltatok szerelmesek,akkor mi az arány az első és a második eset között ? Az első tipust nehezebb elfelejteni ?
2016. márc. 12. 12:24
 2/4 anonim ***** válasza:

1.

Nehéz elfelejteni pedig rossz volt, de mi az ami könnyű az életben?

2016. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VirágésBence ***** válasza:
Nekem eddig 4 komoly kapcsolatom volt (úgy komoly, hogy több, mint egy éves) és egy lányról mondom azt még így utólag is, hogy nagy volt a szerelem, jó volt a kapcsolat. Persze a többieket is szerettem, de utólag visszanézve mindig volt valami kis hiba amit nem feltétlenül vettem észre és csak húztuk egymás agyát. A mostani barátnőmmel meg tök jól kijövök, mindent el lehet neki mondani, még a legintimebb hülyeségeimet is és nagyon jól elvagyunk, persze így, hogy benne vagyok a kapcsolatban nem tudom, hogy mi lesz a vége, de ilyen jó kapcsolatom mindenféle elfogultságot félretéve még tényleg nem volt. 20f
2016. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3ból 2 volt igazán különleges és olyan, hogy most is összerándulna a gyomrom,ha meglátnám őket akárcsak messziről is...(együtt voltunk,de nem volt az az igazi párkapcsolat sajnos!ők nem szerettek és tiszteltek engem)
2016. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!