Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ki egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy szeretői kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Nem ki oktatást szeretnék,hanem tanácsot kérni! Azt,hogy hülye voltam,hogy bele mentem én magam is tudom!

A probléma az,hogy iszonyúan szeretem,de mégis úgy érzem nincs tovább különböző okok miatt. Ezeken az okokon felül pedig úgy érzem ő is megváltozott velem szemben. Míg régebben éreztette velem,hogy fontos vagyok,és tényleg figyelt rám mostanában már nem éreztem ezt. Az utóbbi időben rengetegszer felkészültem már amikor tudtam,hogy találkozni fogunk arra,hogy na most kimondom,de valahogy soha nem tudom megtenni,még akkor sem ha mondjuk pont előtte bántott meg valamivel nagyon,viszont mint írtam tényleg úgy érzem nincs tovább.


2014. máj. 22. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Harakiri:)))
2014. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Így: Nem szeretném ezt folytatni, minden jót kívánok, többet ne találkozzunk.
2014. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

Ha ilyen nehezen megy szemtől szemben, akkor ne erőltesd azt, ami nem megy. Mivel ő sem a gerincesség mintaképe, szerintem nem is kell feltétlenül kimondanod a dolgot (végül is ez nem tekinthető teljes értékű kapcsolatnak, hisz a párjával/feleségével téged is folyamatosan "csalt").


Egyszerűen ignoráld. Ne vedd fel a telót, ne keresd, ne válaszolj az üzikre stb. Majd leesik neki.

2014. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
ahogy a harmadik irta: felhiv vagy ir hogy mikor találkozzatok megmondod neki hogy nem szeretnél többet találkozni vele, ne keressen és nem nyitsz neki ajtót
2014. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Nézd, ezt csak úgy tudod végigvinni, ha erős vagy és nem gyengülsz el. Gondolj bele, hogy aki inkább megcsalja veled a feleségét, minthogy elváljon az milyen jellemtelen ember. A véleményemet erről magamban tartom, van, de azzal nem segítek.
2014. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk elkezded tisztelni _saját magad_, és elfogadod a tényt, hogy te ennél jóval többet érdemelsz! Összeszeded magad és megmondod, hogy vége!
2014. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Érdekesek ezek a válaszok, mivel azt nem írtad, hogy kinek milyen a kapcsolati háttere. Én nő vagyok és házas, a szeretőmnek viszont nem volt semmilyen tartós kapcsolata. Úgy hagytam abba vele, hogy gyakorlatilag nem kerestem vele a továbbiakban a kapcsolatot és igazából őt sem érdekeltem már annyira, hogy ezen hisztizzen, ezzel az én dolgomat is megkönnyítette, mert tudtam, hogy a férjem sokkal fontosabb nekem, csak hát ő meg nem kis szinten szart a fejemre, így nem volt meglepő, hogy bejött a képbe egy harmadik fél. Ha szerelmes vagy akkor nem lesz ilyen könnyű elválnod tőle, neked kell tudnod, hogy mit érzel és mit szeretnél a továbbiakban, én a férjem mellett döntöttem, de nem voltam szerelmes a szeretőbe, ő számomra nem lenne jó partner, erre sikerült rájönnöm, mivel évekig tartott a kapcsolat. Néha hiányzik, szeretem őt, mint embert és jó lenne vele beszélgetni, de tudom, hogy képtelen lennék nem hozzá érni, ezért egyenlőre a haverkodás nem nagyon menne vele szerintem.
2014. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Én is voltam ilyen helyzetben.Nagyon nehéz volt,de én mondtam ki hogy ne találkozzunk többet.A szívem szakadt meg,mert akkor még nagyon szerettem.De aztán szép lassan elmúlt.
2014. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

7: Ha a férjed nem kis mértékben szart a fejedre, akkor miért nevezed ezt magasabb rendű és tartós kapcsolatnak, jobb partneri viszonynak, mint ami a szeretőddel volt?

Én ezt nem értem. Nekem úgy tűnik, a férjeddel nincs kapcsolatod. Nemhogy jó partneri, tartós, de az égvilágon semmilyen.

2014. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Most mondjam, azt hogy az a nő aki szerető lesz az nem becsüli önmagát sem. Általában azt hiszik, hogy többre is kellenek, és elkezdenek túlzottan kapaszkodni a férfiba, ígéreteket akarnak kikényszeríteni belőle, erre pedig a férfi természetes reakciója az, hogy kevésbé lesz figyelmes, odaadó, hogy ne élje bele magát a szerető abba, hogy a férfi egyenrangú párja is lehet, ha a csaj így is dugható akkor jó, ha besértődik és megy, akkor meg éppen ideje volt tiszta vizet önteni a pohárba.


Férfi legkönnyebben szexuálisan nyílik meg, csak utána érzelmileg, bizalmát a legnehezebb kiérdemelni. Nőnek meg először kicsit bíznia kell egy férfiban ahhoz, hogy érzelmileg megnyíljon előtte, és csak utána fogadja el a szexuális közeledését.

2014. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!