Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el? Belemente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Belementem egy sraccal csak szexkapcsolatba. De en beleszerettem. Ha veget akartam neki vetni par nap utan ujra irt, mintha csak varta volna hogy lenyugodjak kicsit es ujra kezdjuk.

Figyelt kérdés

Igaz,hogy sokszor visszatancoltam hozza annak remenyeben hogy lesz tobb is koztunk majd.Szoval lehet ezert sem hiszi el soha hogy vege.

Multheten azonban tenyleg elhataroztam,csutortokon irtam neki,hogy vege.Akkor megint jott a szokasos dumaval hogy sokszor volt mar igy

De most tartottam magam.aztan nem is irt csak vasarnap

Nem is valaszoltam ra...

Akinek volt ilyen kapcsolata es beleszeretett a masik felbe..hogyan heverte ki?mennyi idobe telt?! Valami tanacsok esetleg arra hogy ha keresne még hogy tartsam magam ahhoz hogy vége?:/



2016. máj. 3. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát hatalmas nagy ötlet volt belemenni szexkapcsolatba...ez csak a pasinak jó, hogy amíg nem jön egy szép,kedves,értelmes csaj,aki a barátnője lesz, addig is legyen szex.


Az ilyen viszonyokban az egyik fél mindig durván megszí.vja. az, aki elkezd többet érezni. Hát itt te vagy ,aki megszívta. Kopj le gyorsan, míg nincs a pasinak barátnője, mert akkor leszel még csak kutyául, ha bejelenti, h mától nem kellesz. Semmire, Szexre SE.


Ilyen hülyeséget...atyavilág...

2016. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? Normális esetben mindkét fél sokat nyerhet egy ilyen kötetlen kapcsolattal és az sem igaz, hogy nincsenek benne érzelmek. De az tény, hogy annak nem való, aki képtelen uralkodni az érzelmein, mert ez lesz a vége.
2016. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Emberek vagyunk, érzelmekkel. Pont az a lényeg, h azokon nem nagyon lehet uralkodni. Ha beleszeretsz valakibe, nem tudsz úgy tenni, mintha mi se történt volna. Te miről beszélsz? Szerelem miatt háborúk dúltak meg birodalmak dőltek le, te meg csak süketelsz itt, h azon lehet uralkodni. Te se voltál még szerelmes.


Ne azért hülyeség a szexkapcsolat, mert vagy egyik, vagy másik egy idő után elkezd többet érezni. Ez mindig így van.


Sokat adhat? Ugyan mit? Szexet egy olyan embertől, aki kapcsolatra nem kéne. A csajnak meg szexet és mellé az érzést, h ő többre nem kell. Csodás.

2016. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Voltam szerelmes és szerintem egy felnőtt ember egyik ismérve, hogy képes felülemelkedni az érzelmein (persze nem robot módjára kell élni és nem az érzelmek elfojtásáról beszélek). Elég szomorú, ha valakit csak úgy ide-oda sodornak az érzelmei, a háborúkat sem érzelmileg egészséges és felnőtt emberek robbantották ki az éppen uralkodó érzelmeikre hallgatva.


Hogy mit adhat egy ilyen szexkapcsolat? Szexuális fejlődést; olyan dolgok, szexuális fantáziák kipróbálását (női oldalról is!), amiket sokan egy hagyományos kapcsolatban nem mernének felvállalni, mert "mit szólna hozzá a párom, ha ilyet kérek tőle" (+ ha kipróbálja, és rájön, hogy neki ez mégsem jön be, utána nem fog ott motoszkálni a fejében egy hosszútávú kapcsolatban, hogy milyen jó lenne az adott dolgot kipróbálni és véletlenül sem csalja majd meg a párját); nincs megfelelési kényszer (a külvilág felé sem, mert egy ilyen kapcsolat normális esetben a két ember között marad és maximális a diszkréció); kiegyensúlyozott szexuális életet (ami akkor is jól jöhet, ha valaki mellette komoly kapcsolatot keres, mert normális szexuális élettel a háta mögött, úgymond kielégülten "objektívebben" tud dönteni, hogy kivel tervez hosszabb távra, nem csak a farka/puncija után megy, mert épp ki van éhezve és leragad egy nem megfelelő partner mellett

2016. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Pfff...miből gondolod, hogy egy normális kapcsolatban nem lehet bármit kipróbálni? aki annyira "nyitott", hogy kíváncsi extrém dolgokra, többes szexre,durvulásra, mittomén, az eleve ilyen partnert keres hosszú távra is. Az nem fog együtt maradni egy teljesen más hozzáállású emberrel, szóval nincs értelme a csak szex jellegű kapcsolatoknak.


Tudod, szinte minden nap van egy iylen kérdés, h "barátság extrákkal" (de utálom azt a kifejezést)kapcsolatnak indult, húdejólhangzott, kötetlenség, nem kel elszámolni senkinek semmivel, aztán jött a rinya, a sírás, h a srácnak barátnője lett vagy a csajnak pasija és a másik már nem kell.


Te tudod, milyen érzés, mikor nem kellesz? egy olyan embernek, akiért mindent adnál, mindent feláldoznál. De a tested se kell, semmi sem belőled, mert csak használt, míg úgy neki úgy volt kényelmes. Aztán egyik napról a másikra kikukáz.

2016. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ezért kell az elején letisztázni a dolgokat. Attól, hogy a többség nem őszinte módon, a másikat kihasználva csinálja ezt a műfajt, még nem maga a kapcsolati forma rossz.


Tudnád, hányszor hallottam már nőktől, hogy de szívesen kipróbálna bizonyos dolgokat, de a párjával nem meri? Mit gondolsz, a Szürke 50 és hasonló "művek" miért ilyen népszerűek?

2016. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát nem azért népszerű, mert a párjával nem meri azokat kipróbálni. Hanem azért, mert abban a férfi főszereplő olyan karakter, aki sokak számára vonzó és egy egyzserű egyetemista lány kell neki és akkor a hétköznapi nő tökre bele tudja élni magát a szituba, mert olyan illúziót kelt a könyv, h ez az egész akár holnap vele is megtörténhet.
2016. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatok előbb-utóbb rosszul végződnek.

Sajnos én is belementem egy ilyen kapcsolatba, és beleszerettem a pasiba.

Mondhatni nagyon megbántam, hogy akkor igent mondtam neki erre a szex kapcsolatra.. :'D


Ritka sz*r érzés, mikor rájössz, hogy csak kihasznált és többet nem kellesz neki.


Azt javaslom, hogy minél hamarabb szakíts meg vele minden kapcsolatot, tiltsd le, mert ez még csak így rosszabb lesz.. Még inkább szenvedni fogsz, ha nem teszed meg. :|

2016. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Miért használt volna ki? Te mentél bele, tudtad hogy mire számíts és ugyanannyit kaptál ebből a kapcsolatból (szexet), mint ő.
2016. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Sehol sem irtam hogy kihasznalt...mirol beszelsz?!
2016. máj. 13. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!