Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Estetek már bele olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estetek már bele olyanba, akit először utáltatok?

Figyelt kérdés
Akkora klisé, azt hittem ilyen csak a filmekben van, aztán én is így jártam. Ki nem állhattam a pasit, a jelenléte is idegesített, aztán szépen lassan elkezdtem beleesni. Most sem kedvelem különösebben, de mégis szeretem és alig várom, hogy a közelembe legyen. Szerelmes vagyok belé, méghozzá nagyon. Soha nem vonzódtam még ennyire senkihez, úgy érzem, mintha egy mágnes húzna hozzá. Másrészt viszont tudom, hogy hosszútávon nem tudnám elviselni magam mellett, még ha összejönne a dolog, akkor sem. Olyan hülyének érzem magam, hogy ilyen helyzetbe sikerült kerülnöm 25 évesen, felnőtt nőként. De most mit csináljak? Ti kerültetek már ilyen helyzetbe? Mi lett a vége?
2016. máj. 6. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tinifilmek forgatókönyve. Ha valaki ennyire sokféle érzést vált ki belőled, abból nem sok jó sül ki szerintem.
2016. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem... Én is utáltam eleinte a fiút, mert felszínesen ismerve az jött le róla, hogy egy nagyképű felfújt hólyag, de kicsit más a sztori mert én ebbe az utált képébe nem tudtam volna beleszeretni, de aztán rájöttem, hogy teljesen félreismertem, kiderült, hogy valójában egy nagyon mély érzésű, melegszívű ember, aki csak szeretetre vágyik, illetve arra hogy szerethessen.
2016. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, és a lényeget elfelejtettem: Mi összejöttünk és azóta is együtt vagyunk boldogan:).
2016. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utalat eros kifejezes, de kerultem, ahogy csak tudtam, mert allandoan zavarba hozott a munkahelyemen. Meg nyaggatott, hogy menjunk egyutt haza.

Amikor nagy nehezen beadtam a derekam es vegre kettesben beszelgettunk, kiderult, hogy egy nagyon rendes, kedves es intelligens fiu. Na, onnantol kezdve beleszerettem, de akkor mar kar volt, mert a kovetkezo hettol kezdve osszejott egy masik csajjal a munkahelyunkon, mivel en "nem vettem a lapot".


Ez egy friss sztori, meg atkozodom miatta, de a tanulsag az, hogy nagyon konnyen felre lehet ismerni az embert. Nem biztos, hogy olyan, amilyennek sok ember elott mutatja magat. :(


23L

2016. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%
Ellentétek vonzzák egymást
2016. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:

Nem, nem kerültem ilyen helyzetben. Még általánosban volt egy csaj, akit b_sztattam amiatt, h milyen vékony (de igazából tetszett.

26/F

2016. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utálni nem utáltam, de kissé furcsa volt nekem. Nem is titokzatos, hanem inkább kimondottan sunyi képe volt, meg furán jártak a szemei. :D Ha hozzászóltam, odébbállt, elsunnyogott, félszavakkal elintézett. Nem hagyott a gondolat, erőltettem a dolgot, és kis időn belül változott is a felállás: nemhogy félszavakkal intézett el, hanem félszavakból azonnal megértettük egymást, számára is megdöbbentő volt, mennyire egy húron pendülünk. Megismertem, megszerettem és lehúztunk két és fél évet együtt. Az a vicc, hogy neki is pont ugyanez volt a véleménye rólam előtte. Csodás lelkű lány volt.
2016. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebben a cipőben járok... Minden megnyilvánulása irritált, most pedig direkt én keresem a lehetőséget, hogy a közelében legyek. :/
2016. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kerultem. De en nem 25 voltam hanem 35. Ugyhogy ne akadj ki magadon ennyire :)



A fonokommel jartam igy. A legeslegelso benyomasom (mikor az interjun meglattam) az volt, hogy huu de jokepu, de aztan szepen lassan kiismertem es megutaltam rajta mindent.

Annyira hiresen utaltam, hogy a csaladom/barataim, mindenki tisztaba volt vele, hogy ha a fonokom es en lennek az utolso par a foldon, az emberiseg kihalna...


Eszmeletlen irritalt a h.lyesege, allandoan stresszeltem a baromsagai miatt. Aztan eljutottam arra a szintre, hogy feladtam a harcot, es nyugodtan jartam be dolgozni, mert megse hamburgerhust kellett a mekiben forgatnom, hanem csinosan, sajat irodaba jartam be dolgozni es megcsak nem is volt megerolteto a melo.


Telt az ido es egyre ugyesebben vegeztem a melomat es erre o felfigyelt es elkezdett megkedvelni. Nem akartam elhinni hogy csapja a szelet, aztan egyik nap arra ebredtem hogy szimpatizalok vele.

Aztan egymasnak estunk a raktarban. Nem volt semmi csak tipi/tapi/csok, de sokkot kaptunk mind2en. Addigra mar 10 eve dolgoztunk egyutt es egyikunk se gondolta volna, hogy igy egymasba habarodunk. Leulltunk es megbeszeltuk, hogy ennek se fule se farka, raadasul mindketten elkotelezettek vagyunk mas emberrel, ugyhogy tobbet nem tapiztunk, de azota sokkal jobb a kapcsolatunk. Neha elfeledkezunk a vilagrol es csak bamuljuk egymast meg szepeket mondunk, de ennyi. Nem akarom se a sajat kapcsolatomat, se az o hazassagat, se a munkahelyemet elb.szni azzal, hogy viszonyt folytatok a fonokommel.


A vicces hogy a baratnoim meg meg is kerdeztek, ez biztos hogy ugyanaz a fonok, akirol evekig csak a mocskot hallottuk most meg hu de szep, hu de gyenged stb? :D


Egyebken melyen legbelul en is ugy erzek mint te: hosszútávon nem tudnám elviselni magam mellett. Kiismertem mar annyira, hogy tudom ha fuggetlenek lennenk mind2 akkor is csak egy darabig tartana a dolog, amig el nem szall a rozsaszin kod, de utana ujra elojonnenek a h.lyesegei amik miatt ugy megutaltam az elejen. De szerencsere ez nem fenyeget, mert egyikunk sem akarja a parjat megcsalni.

2016. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

4. :D Én az ilyeneken tiszta szívemből csak röhögni tudok és örülni a szerencsétlenségüknek. Hogy miért?? Mert megérdemlitek. Megérdemlitek az elpocsékolt esélyt, amit a saját sz@r jellemetekkel harcoltatok ki. Magatoknak köszönhetitek, mert felszínesek vagytok és "nem veszitek a lapot".


A kérdezőnek: Nyitott szemmel kell járni, és nem -manapság módi- agyhalott módjára csak ítélkezni ... megérteni is tudni kell, megtanulni megismerni másokat.

2016. máj. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!