Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Estetek már bele olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estetek már bele olyanba, akit először utáltatok?

Figyelt kérdés
Akkora klisé, azt hittem ilyen csak a filmekben van, aztán én is így jártam. Ki nem állhattam a pasit, a jelenléte is idegesített, aztán szépen lassan elkezdtem beleesni. Most sem kedvelem különösebben, de mégis szeretem és alig várom, hogy a közelembe legyen. Szerelmes vagyok belé, méghozzá nagyon. Soha nem vonzódtam még ennyire senkihez, úgy érzem, mintha egy mágnes húzna hozzá. Másrészt viszont tudom, hogy hosszútávon nem tudnám elviselni magam mellett, még ha összejönne a dolog, akkor sem. Olyan hülyének érzem magam, hogy ilyen helyzetbe sikerült kerülnöm 25 évesen, felnőtt nőként. De most mit csináljak? Ti kerültetek már ilyen helyzetbe? Mi lett a vége?
2016. máj. 6. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utálni, nem utáltam csak néha irritált a srác, meg kicsit beképzeltnek tartottam. :D
2016. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Titusztitusz ***** válasza:
Velem még sosem történt ilyen dolog...Valakit vagy kedveltem mindig, már az első pillanattol, avagy sem...Átjárás a két kategória között nemigen volt sohasem...
2016. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!