Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet kezdeni a reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni a reménytelen szerelemmel?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom, hogy mindig újra meg újra ugyanazt élem át. Alapjáraton egy laza csávó vagyok, élem a jó kis gondtalan kiegyensúlyozott életem, a csajoknak is bejövök általában, aztán egyszer csak villámcsapásra beleszeretek egy lányba, teljesen oda vagyok érte, aztán kiderül, hogy már foglalt/nem akar kapcsolatot/nem kellek neki stb., egy darabig nem adom fel és teszek pár utolsó kísérletet ,de aztán nagy nehezen beletörődök, és hagyom hogy legyen boldog nélkülem. Majd ezután pár hónap kemény depresszív állapot következik, mígnem szép lassan kiheverem és újra jön a lazaság, boldogság, nyugalom, és élvezem az életet, egészen addig, amíg újra be nem csap egy villám...

2016. máj. 9. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
En nem ertem miert kell remenytelen szerelembe esni? Ha nem jon ossze miert nem lehet tovabb lepni?
2016. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tovább tudok lépni, de bele telik egy időbe.
2016. máj. 9. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
"miert kell remenytelen szerelembe esni" jó neked, hogy te eltudod dönteni, hogy kibe leszel szerelmes meg kibe nem.
2016. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem árt tisztázni a dolgot, ha legközelebb találkozol az adott nővel, akit szeretsz, legyél határozottabb, tisztázd vele, miért utasít vissza. Ha ilyen sok idő kell, azért lehet, mert valami nincs lezárva, esetleg kölcsönös. Ezt csak úgy tudod elengedni, ha megbeszéled vele személyesen, tőle hallva az igazat. Ha magadban elmélkedsz, az esetleges jövőről, azt sose hevered ki. Az a kiábrándító valóság, hogy elébe kell menni, annak, amitől félsz, fel kell keresni ezt a nőt, lezárni, különben mindig rettegni fogsz a kételyek miatt.
2016. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!