Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem lep tovabb valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lep tovabb valaki ha nem tudja hogy o az igazi?

Figyelt kérdés
Miert? Varja hogy kiderul hogy igen o a nagy o? Varja csendben hatha kozben bukkan fel? Gyava ott hagyni mi van ha egyedul marad? Avagy kenyelembol jo ez mer minden kapcsolatban van hullamvogy? Mikor van egyaltalan eppen itt az ideje a bucsunak?

2016. máj. 11. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül bármi lehet, vagy egész más is...


Jellemzően az ún. tanult tehetetlenség az ok, amikor valaki tudja, hogy rossz, de beletörődik. És nem azért, mert nem hiszi, hogy mással jobb lehet, hanem egyszerűen fel sem merül a gondolat, hogy mással lehetne, hogy újra kéne kezdeni. Ez egy olyan fásultság, amiben egyszerűen nem látszik semmiféle kivezető út. És igen, közben reménykedünk, hogy majd valami változik, jobb lesz, stb.

Aztán vannak olyanok is, akik tényleg függők, és mint a majom, csak akkor engedik el az egyik liánt, ha már erősen fogják a másikat.


Igazából akkor van ideje a búcsúnak, ha megpróbálták feltárni a problémákat és

1. Nem találnak közös nevezőt

2. Csak az egyik fél törekszik a megoldásra, a másik nem, vagy csak ígérget


Tudod, a párterápiák is kb. 50%-ban vezetnek váláshoz, mert sokszor épp ott derül ki egyértelműen, hogy a párnak már nincs sok köze egymáshoz (vagy nem is volt soha).

2016. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem most ez

"Avagy kenyelembol jo ez mer minden kapcsolatban van hullamvogy?"


Nagyon szeretem a barátnőm, de nem vagyok szerelmes. Minden a lehető legtökéletesebb köztünk. De a szerelem hiányával nem tudok mit kezdeni :S

2016. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo! En is hasonlo cipoben jarok a baratommal most, volt egy nagyon nagy szerelmem azota volt 2masik a mostanit is belertve es azt erzem hogy amit elvesztettem felem az vege,nincs tobbe, es tudom hogy meg egy ugyanolyan nincs,nem is lesz,es a szerelmem is mase mar :( utoljara marcius elejen hogy egy eve lattam es minden nap bevillan egy kozos emlek vagy alom :( foleg ha valaki felhozza temakent,anyum vagy a mostani:S 22l
2016. máj. 12. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs miért ilyen buta az agyunk, és nem abba szerelmesít be, akivel tökéletesen boldogok vagyunk :(
2016. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet nincs az a fajta kemia, nem szexualitasra gondolok ezalatt,igazabol nincs is erre magyarazat, voltal mar szerelmes?
2016. máj. 13. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:

ahha


de azt hiszem csak a távkapcs miatti hosszú szünetek zavarnak össze. most hétvégén egxütt voltunk, és még sosem vágytam ennyire vele lenni.

furcsa.

nem is kellett beszélnem a hülye gondolataimról, mert elillantak. szupi :o :)

2016. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!