Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemtől meglehet bolondulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemtől meglehet bolondulni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok,a lányt több mint féléve ismerem,akkor is tetszett,viszont,márciusban kezdetem egyre jobban bele szeretni,akkor nem kezdeményeztem,hiszen volt párja,és most szabad lenne az út,de nem merek,félek hogy megfog utálni,mostanában szoktunk olyan szavakat használni elköszönésnél,amit leginkább azok szoktak akik együtt járnak. Nagyon fáradt vagyok,este is csak rajta pörög az agyam,ma megpróbáltam kicsit kockulni,hátha csak picit leköti a figyelmem,és nem azt lesem mikor ír,de nem megy,a játéktól szinte gombóc lesz a torkomba,mert akkor meg az jut eszembe hogy basszus ezt a játékot pont akkor adta a haverom amikor megismertem a lányt.Totál kész vagyok,de kezdeményezni meg nem merek,mert már telemagyaráztam a fejem,hogy akkor utálni fog.Nem tudom mi legyen. 20/f
2016. máj. 12. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
simán
2016. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, a szerelemtől nem lehet megbolondulni, viszont ha valaki érzelmileg éretlen, problémás személyiség, akkor azon simán ronthat a szerelem.

"telemagyaráztam a fejem,hogy akkor utálni fog"


Ez is igazolja, már eleve komoly gond van az önértékeléseddel, és ezt nem a szerelem teszi.

2016. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos igen,van önértékelési problémám van,de érzelmileg érett vagyok. Szerinted kezdeményezek ?
2016. máj. 12. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi, kezdeményezz, lehet, hogy ő épp erre vár ;)
2016. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bátran beszélj neki az érzéseidről.

egy srác, aki tetszik nekem, azt mondta, hogy fontos vagyok neki, és tök örültem ennek.

még köztünk sincs semmi, és ő is félénk.

hajrá.

2016. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!