Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az oka annak, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy nagyon nehezen tudok szerelmes lenni? Félek bárkitis közel engedni magamhoz.

Figyelt kérdés
Hosszú párkapcsolat, vége lett. Már jó pár hónapja. Szeretnék társat találni, de nem tudom elképzelni, hogy valakiben is ugyanúgy megbizzak, tervezzem a jövőt. Valószínűleg, mivel sok évig együtt éltünk az exemmel, hozzá fogom hasonlítani és furcsa lesz, ha ő valamit máskép csinál. El tudom ezt fogadni valaha is? Pasikank miért könnyebb váltani?
2016. máj. 13. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A nők lelke egy picit talán érzékenyebb,de egy érzékenyebb férfinak ugyanolyan nehéz új párban megbízni.

Én pont az ilyen nőket szeretem akiknél nehezen alakul ki a bizalom,de ha megvan akkor nagyon erősen tudnak kötődni.

2016. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még bőven belefér. Nekem a hosszú kapcsolatom után évekbe telt, mire újra alkalmassá váltam kapcsolatra. Addig magamat tettem helyre, kialakítottam egy olyan életet, amiben jól éreztem magam. Egyedül voltam, de nem magányos. És amikor már elég jól voltam, akkor lett minden szempontból optimális kapcsolatom.

(És igen, folyamatosan hasonlítom a mostani párom az exemhez, és minden egyes nap hálát adok az égnek, hogy egyáltalán nem olyan, mint ő! Mindent másképp csinál: jobban.)

2016. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az idő neked dolgozik,légy nyitott,ismerkedj.

Nyilván egy korábbi csalódás miatt vagy bizalmatlanabb,zárkózottabb.

Ezzel mindenki így van.

Fel a fejjel :)

2016. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!