Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért megy bele egy lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy bele egy lány egy kapcsolatba, ha nem szerelmes?

Figyelt kérdés
együtt vannak már 3 hónapja, de a lány nem volt a kezdetekkor szerelmes, és most sem meri még beleélni magát
2016. máj. 8. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ hogy mi van? Mert az 2 különböző dolog, amiről itt csacsogsz.
2016. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
90%

mert társra vágyott

mert tudat alatt szerelmes volt

mert menekül valahonnan és bármi is jó neki

2016. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem fel vagy egy ev kell, h szerelmes legyek. Igy nem lenne kapcsolatom soha , ha azt varnam , h szerelmes legyek.

N

2016. máj. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam szerelmes az előző barátaimba, és azért mentem bele mert adott pillanatban jó ötletnek tűnt, gondoltam hogy majd szerelmes leszek. De nem lettem (ők sem), így hamar vége is lett a dolognak. A mostani barátomba azonnal beleszerettem, ő is belém és egy éve leszünk együtt nem sokára. Szóval én kitapasztaltam magamon, hogy hogyha egyből nem leszek szerelmes, akkor nem is leszek. Persze az előző válaszoló meg az ellentétem, szóval mindenki más.

Azt tanácsolom, hogy ne félj az érzéseidtől. Tisztázd le magadban mit érzel, hogy boldog vagy-e. Ha nem, akkor ne erőltesd, de ha igen, akkor pedig ne dramatizáld túl. :)

2016. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:

+1 a #2eshez.

26/F

2016. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ėn a magam szemszögėből ugy gondolom hogy a hosszú kapcsolat utáni szakitást könnyebben kihevertem mikor volt mellettem valaki!Nem feltėtlen kellett szerelmesnek lennen!Elėg volt ha jó a szex,ės vannak jó programok,de ezek mindig rövid szakaszok voltak az ėletemben!
2016. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezen alapon a lányok bármikor összeállhatnak valakivel...
2016. máj. 9. 19:27
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
Jól látod, kérdező ;) Meg szokott esni.
2016. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Ugy ahogy a fėrfiak is összeállhatnak bárkivel!Szerintem ez nem elitėlendő dolog!Ugyanugy müködik mindkėt nemnėl!Rögtön nem lehet az ember szerelmes!Fellángolás,vonzódás lehetsėges,de a szerelem a mindennapokban alakul ki

!vagy nem!Ha nem ės rájön az ember szakít!Ennyi a törtėnet!

2016. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!