Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti minek jártok ide fel? 1....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minek jártok ide fel? 1. kapcsolat reményében? 2. szórakozni? 3. szexpartnert keresni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 10:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

1.

2.

3.


Kielégítő a válasz-)

2016. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%

Én elkézeltem már, hogy itt lelem meg életem asszonyát.

Sarcasm off. Ugy nem képzeled komolyan? :)

Régebben voltam már fent, jó ideje nem jöttem, most újra itt vagyok röhögni, de segíteni is. :) Mondhatni, szórakozás, szabadidő elütése.

2016. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Beszélni olyan témákról, amiket nem tárgyalnék meg a környezetemben élőkkel... Megtudni, más hogyan gondolkodik egy témáról ;-)
2016. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
En spec kizarolag rohogni:)))
2016. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Sok kötsög itt éli ki a szadizmusát,kötekedik,cukkolja a másikat és attól élvez,párat agyon tudnék lőni...
2016. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Ebbe a kategóriába leginkább a kapcsolat reményében. Viszont mióta megváltozott az oldal, azóta nem nagyon beszélgettem senkivel, míg régebben azért elég sok embert ismertem meg itt.


Más kategóriákba csak okoskodni járok, a politikába pedig hőbörögni.

2016. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

1.

20/F

2016. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Konyves kategoriaban megvalaszolgatni a kerdeseket

Tudomany kategoriaban feltenni kerdeseket

Parkapcsolat kategoriaban amig nem volt parom reszben ismerkedesi cellal reszben idotolteskent, miota van parom a kapcsolat javitasaert, jobba teteleert olvasgatok otletnyeres celjabol.

2016. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mindig belevetem magam egy kategóriába, ez régebben a Kutyák és az Emberek voltak, most éppen ez.

Plusz nem utolsó sorban remekül lefoglal, hogy még véletlenül se haladjak a szakdogámmal :D

Párkapcsolatot direkt ismerkedéssel innen nem szeretnék, főként azért, mert hiszek abban, hogy a külső vonzalom szempontjából sokat számít, azt meg nem látják a felek amikor elkezdenek beszélgetni. Abból, hogy Jóska vagyok 25 meg nem gondolom, hogy összeillünk.

2016. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

2. szórakozni : Mivel nagyon jókat lehet itt röhögni, az emberi hülyeség határtalan, ami engem egy cseppet sem zavar, rendkívül jókat derülök azon, ahogy itt mások piti kis dolgokon bosszankodnak.


4. tanácsokat kérek - tanácsokat adok: Itt én nem akarok ismerkedni, biztos vannak amúgy itt szép csajok, de én jobb szeretek élőben most van is egy lány akinek udvarolok. Innen szívesen veszek ötleteket, hogy mit kéne másképp csinálnom az életemben, min kéne változtatnom(aztán persze nem biztos hogy megfogadom őket, már ha egyáltalán kapok érdemi választ), illetve én is szívesen adok tanácsokat, ha épp olyan kedvemben vagyok akár bővebben is kifejtem a véleményem egy témával kapcsolatban.

2016. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!