Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanar diak viszony. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanar diak viszony. Mi a megoldas?

Figyelt kérdés

Tizenegyedikes vagyok es vilag eletemben szar voltam matekbol. Szeptemberben kaptunk uj matektanart, aki most kezdett tanítani, tehat 24 eves. Borzasztoan helyes, sportos alkat es baromi intelligens. Delutanonkent jarok hozza korrepetalasra de tobbnyire csak ketten vagyunk mert a tobbiek addigra elhuznak vagy mashova jarnak kulontanarhoz iskolan kivul.

Sokat beszelgetunk neten is a szabadidonkbe, mert baromira hasonlo az erdeklodesi korunk es mar voltam is nala es nem nem tortent semmi csakvaz arcomra adott puszit, simogatott vagy a kezem fogta. Tudom mik ennek a kovetkezmenyei de szeretem ot es senki massal nem akarok lenni . Van szerintetek jovoje?



2016. máj. 14. 14:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Addig, amíg abba a suliba jársz, ahol ő tanít felejtsd el, utána viszont a kutyát se fogja érdekelni ez az egész.
2016. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
arcodra adott puszit? de aranyos ne képzelődj
2016. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
1-es válaszolóval egyet értek.
2016. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Jaaa, várjál, 3. vagyok, de mondjuk én úgy gondoltam, hogy elballagsz onnan, nem iskolát váltasz. Mert pl iskolán kívül is tudnak belekavarni nektek esetleg. Szóval én ballagás utánra gondoltam. De mondjuk nemtom. Csak még az jutott eszembe, hogy volt egy csaj, aki összejött a tanárával, és egyik osztálytársa a csajnak látta őket csókolózni nyári szünetben a bevásárlóközpont mögött, és ez az osztálytárs szólt a saját szüleinek, és akkor kirúgták a tanárt. Utána nem tom, mi lett, de az osztálytársaid, akik a környéken laknak, ők úgyis tudni fogják iskolaváltáskor is, hogy te még diák vagy, és hogy voltál még az ő diákja is, szóval szerintem ballagás után, nem iskolaváltás után.
2016. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek sulit valtani mar erre az egy evre semmikepp. Hala istennek egyikunk sem abban a varosban lakik ahol a suli van de igy is okosba probaljuk a talikat osszehozni, a sulibol mas nem tudja, hiszen nem vagyok senkivel olyan viszonyban de ha lennek is sem mondanam el
2016. máj. 14. 14:53
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Ennyi?

És te ebből azt szűrted le, hogy akar tőled valamit?

De kis naiv vagy...

2016. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért csak vigyázzatok, ha majd elvégezted a sulit, akkor nyíltan is együtt lehettek.
2016. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már volt testi érintés, meg puszi, akkor abból elég egyértelmű, hogy bejössz neki és akarna valamit. Persze nem mer messzebb menni, mert az állásával, hivatásával játszik épp. Én biztos vagyok benne, hogyha nem tanár-diák viszony lenne, akkor komolyabban rád nyomulna.
2016. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8-assal teljesen egyetértek.

Mindenképp vigyázzatok.

Tulajdonképpen mindketten az állásotokkal játszotok.

1 éved van még, ki lehet bírni, ha valóban komoly szándék van a dolgok mögött. Utána már nincs benne semmi kivetnivaló.

Csak abba is gondolj bele, ha lesz köztetek bármiféle összezördülés, hogyan kezelnéd még 1 éven át?

2016. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben, hogyha tényleg mindketten akarjátok és szeretitek egymást, akkor várjatok most még egy évet, aztán ha leérettségiztél, megvolt a bankett, és már abszolút nem vagytok jogviszonyban, na akkor lehet már több is. Utána már együtt lehettek rendesen is, és gyakorlatilag felvállalhatjátok egymást bárhol. Mondjuk biztos lesz, aki nem hiszi el, hogy amíg a tanárod volt, nem volt semmi, meg lesznek rosszindulatú pletykák, megjegyzések (bár lehet, hogy csak a hátatok mögött), de azzal már nem kell foglalkoznotok, ha nektek jó együtt, mert hivatalos ügyet már nem lehet belőle úgyse csinálni akkor. :)
2016. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!