Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek abban, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy egy barátnő megoldás lehet a lelki bajokra?

Figyelt kérdés
Leginkább az ilyen depresszió és társaira gondolok, motivációtlanság és unottság.

2014. nov. 13. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nemtom, de dugni jó, az fix.
2014. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fordítva nem tudom, hogy hogyan működik, de amikor volt párom/barátom, akkor sokkal nyugodtabb és vidámabb voltam minden pillanatban, tehát eszemben sem volt depressziósnak lenni és unatkozni, tehát nőként azt mondom, hogy a női lelki bajokra jó a társ, viszont annál rosszabb, ha abból pofira esés van olyan hozzáállás miatt, mint az első válaszolónál, hogy "csak" megdönteni/lyuknak használja a nőket.
2014. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom.
2014. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as, én kételkedek abban, hogy megoldás egy párkapcsolat, de nem mondom hogy nem az.


Bár ha tényleg "javítana" az állapotomon, akkor nem tudnám "lyukként" kezelni. Szerintem mindenki megbecsülné a partnerét, ha az a saját egészségén is javít.

2014. nov. 13. 20:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mindenkinek az válik be, amiben hisz. Ez olyan, mint a placebo-hatás. A saját tapasztalatomat írtam le, de általánosítani nem lehet. Ha "csak" az egészség miatt keresel párt, akkor nincs értelme, mert az nem párkapcsolat, hanem kihasználás. Szóval az sem jó ötlet.
2014. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Magányos is vagyok, nekem nagyon rossz, hogy egyedül alszom, meg nincs kivel elmennem enni meg ilyenek.


Én úgy gondolom, hogy segítene egy pár, de ebben a helyzetben amiben most vagyok, nem tudom elképzelni, hogy "más" lennék. De tudom, csak nehezen képzelhető el.


Olyasmi mint amikor valakivel nem tudod elképzelni hogy egy pár lennél, közben meg később mégis egy pár lesztek.

2014. nov. 13. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:
csak még több stresszt okoz..xd
2014. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Magányos is vagyok, nekem nagyon rossz, hogy egyedül alszom, meg nincs kivel elmennem enni meg ilyenek."

Ezekre a "problémákra" megoldás a barátnő. :-)


"Én úgy gondolom, hogy segítene egy pár, de ebben a helyzetben amiben most vagyok, nem tudom elképzelni, hogy "más" lennék."

Pedig minden kapcsolatban minden ember automatikusan változik és nem minden társ mellett ugyanaz az ember.


"Olyasmi mint amikor valakivel nem tudod elképzelni hogy egy pár lennél, közben meg később mégis egy pár lesztek."

Ezekből lehet később hatalmas csalódás vagy hatalmas, mindent elsöprő szerelem is akár.

2014. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LeftBehind ***** válasza:
Én azért akarok barátnőt, mert érezni akarom milyen amikor szeretnek, hogy én is szerethessek végre valakit. Érezni akarom milyen az amikor valakinek fontos vagyok. Az eddigi csalódások és átverések után viszont már nem igazán tudok bízni bármiben is és sajnos mással ezt nem nagyon lehet kompenzálni.
2014. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, és tudom is, hogy így van. De az asszonynak nem akarom elmondani.
2014. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!