Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Így jöttem össze a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így jöttem össze a párommal, szerintetek gonosz egy történet? Akarva-akaratlan összetörtem egy szívet.20/N

Figyelt kérdés

Ez már úgy háromnegyed éve történt, azóta is együtt vagyunk természetesen.

Mi még összejövetel előtt úgy egy évvel ismerkedtünk meg, nagyon jóban lettünk azon nyomban. Azonban én akkor még nagyon nem akartam kapcsolatot, nem véletlenül. Maradjunk annyiban, megvolt rá az okom.

Többször is sugalltam neki, hogy nekem biztosan nem lesz kapcsolatom egy darabig, ezért nem is próbálkozott be soha; annak ellenére, hogy nagyon egy hullámhosszon voltunk.

Aztán teltek-múltak a hónapok, és kezdett belemelegedni egy ismerkedésbe egy lánnyal. Vele örültem, őszintén.

Aztán a lány ahogy kezdett belelátni, hogy mi mennyire illünk össze az ő krapekjával, meg hogy milyen a viszonyunk természete, iszonyatosan féltékenység kerítette hatalmába. Nem véletlenül, valljuk be. Jogos volt a féltékenység részéről, amit az idő igazolt...

Szóval kérte a lány a szóban forgó fiút, hogy valami módon korlátozza a közte és köztem lévő viszonyt, mert ez nagyon zavaró neki. Aláírom, igaza volt kérésével. Nem tervezhetett komoly kapcsolatot vele, amíg túlságosan a képben voltam.

Emberünk is igazat adott újdonsült barátnőjének, és valóban csökkentett módra váltott velem.

A lány azonban megmaradt féltékenynek, és egy szép napon közölte, hogy sürgősen, és a legteljesebb mértékben kopjak le a hapekjáról, mert ő most már az övé, és soha nem is volt az enyém. Közölte hogy esélyem sincs belerondítani a kapcsolatukba, meg hogy ő nagyon szereti a srácot, én meg csak hülyítem. (A vádat visszautasítom, nem hülyítettem, egyszerűen nem akartam kapcsolatot, és ő ennek ellenére szívesen barátkozott velem.)

A szövege nyomán egy elnyomott, gyenge féltékenység a felszínre bukott. Elgondolkodtam, és rájöttem, nem akarom a srácot elveszíteni, mi több, készen álok kapcsolatra, méghozzá vele.

Pár napra rá volt esedékes egy esemény ahová mentünk mindhárman. Egy találkozó, ahová a srác elhozta az új barátnőjét bemutatni mindenkinek.

Nos, a találkozóról a lány már szingliként távozott, én meg kapcsolatban lévő emberként...

Röviden tömören, egyáltalán nem esett nehezemre alig pár óra leforgása alatt "lecsapni a lány kezéről" a páromat.

Iszonyatosan boldog voltam, de sajnáltam a lányt, aki nyomorultul érezte magát. Labdába se tudott rúgni mellettem, pedig nagyon szerelmes volt a páromba.



2016. máj. 15. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gyengén az
2016. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát én nagyon elfogadó egy ember vagyok, de téged nőnek nem neveznélek, sőt még embernek sem. Tipikus tinipcsa viselkedés volt amit produkáltál, de majd felnősz (nagyon remélem). A fiú egy utolsó isten barma, minek hülyített egy szerencsétlen lányt, ha nem is akart tőle semmit.. Teszetosza, töketlen kis szarjankó, de hát ha megnyerted, vigyed. :) A másik lányt sajnálom, de legalább remélhetőleg tanult a történetből és legközelebb elsőre felismeri az ilyen nyunyunyu srácokat.


Neked pedig gratulálok, remélem sokáig boldog leszel a diadalod trófeájával. :) Szép pár. 25/N

2016. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Te is az a tipikus vagy,akinek a szingli pasi nem kell,csak amikor már foglalt.
2016. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a csávó tört össze egy szívet, mert ha ő nem lett volna rád vevő, hiába tepertél volna. Ő ugrott az első füttyentésedre.
2016. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Mind a ketten gusztustalanok vagytok, te is és a párod is. Remélem, ezt még visszakapod egyszer.
2016. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
46%
Aki kritizálta a kérdezőt, az egy B*ROM! Nektek nem volt már olyan, hogy például szerettél volna valamit, egy másik lány is, végül te kaptad meg? Így is összetörtél egy szívet. És aki olyanokat írt hogy (pl.:) "Remélem egyszer még visszakapjátok", az szálljon szépen magába!
2016. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem volt, csak az nem ilyen aljadék módon történt :) A kérdezőt csak akkor kezdte el érdekelni a srác, mikor már volt valakije.
2016. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most csak en nem nem ertem, hogy mi a kerdes?


Egyebkent semmi extra, szokasos tini sztori ebben a korban ez a sztenderd, majd kinovi. Vagy nem.

2016. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Örülhetsz, hogy nem én voltam a régi barátnő. Már nem lenne egy szál hajad és egy darab fogad sem. :)

Ezen az se változtat, ha még most is együtt vagytok. Habár a legnagyobb szarcsimbók a kedves párod. Remélem egyszer talál egy másik lányt, aki szintén úgy szedi el tőled, ahogy te az előzőtől.

2017. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!