Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randiznátok 30 évesen 23éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok 30 évesen 23éves lánnyal, fel is vállalnátok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 10:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
23 évesen már rég nem lány. Tanuljátok már meg, hogy 18 éves korig beszélünk lányról!
2016. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A párom 32 volt, amikor elkezdett randizni velem, én meg 25 voltam, szóval az arány ugyanez, csak két évvel később. És igen, felvállalt, nem is értem a kérdést, miért ne tette volna?
2016. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
94%

Igen, bár még csak 26 vagyok (megtenném 30 évesen is, ha megfog a lány valamivel). #1es válaszolóval ellentétben én nem korhoz, hanem szellemi érettséghez kötöm a megkülönböztetést lány és nő között.

Puszipááá

26/F

2016. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, valaki kérdezte üzenetben, azért nem válaszolok,mert a válaszadásnál látszik a nevem, véletlenül se ismerjenek fel :D
2016. máj. 16. 10:28
 5/23 anonim ***** válasza:
28%

"zellemi érettséghez kötöm a megkülönböztetést lány és nő között"


rosszul teszed. Pá

2016. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok ugyan, de simán.


26 évesen például megismerkedtem egyszer egy lánnyal, aki még csak 17-18 volt és simán jártam volna vele. Csak... körülbelül 300 km-re lakott tőlem és azon felül még messzebbre ment egyetemre, szóval esélytelen volt.


(aztán meg törölt valamiért FB-ről kétszer is és másodjára már nem volt kedvem könyörögni neki.)

2016. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az rendben van,hogy szellemileg sem vagyok már gyerek,stb., de mi van, ha mégis félne felvállalni? Vagy attól is félne,hogy ha esetleg valami lenne köztünk,és később is ő lesz nyilván az idősebb,és esetleg nem kell már,rám meg tapadnának a fiatal férfiak,és nem akarna versenyezni velük
2016. máj. 16. 10:34
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy te vagy beteg, vagy ő. Vagy mindketten.


Komolyan, 7 év a pasi javára nem sok egyáltalán. Nem értem, minek kell ezt túldramatizálni. Egy 23 éves pasi semmivel se vonzóbb, mint egy harminc éves.

2016. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én 23 voltam, párom 29 mikor megismerkedtünk, ugyan távkapcsolatban vagyunk azóta is, de nagyon boldogok vagyunk.


És mi az a sületlen baromság, hogy nem vállalna fel téged? Ennyire önbizalom hiányos vagy és kishitű és mindenben csak a negatívat látod?


Ne magadból indulj már ki légyszi!!!!


Szerinted egy 23 éves csaj nem passzolna egy 30 éves férfihoz?


Te se nőltél még fel agyi szinten, ha ezzel neked még problémád van!!!

2016. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

XD Félne :)

Lefogadom legszivesebben végimutogatna az össze havenkal mint egy új kocsit XD

NE ércs félre nem roszallásból mondom.

Én 25 voltam párom 35 nállunk az összes havernak be lettem mutatva :D

2016. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!