Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randiznátok 30 évesen 23éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok 30 évesen 23éves lánnyal, fel is vállalnátok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 10:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Függ a szituációtól.

Ha ismerném már annyira a lányt, hogy tudjam, hogy valóban egy érett, értelmes nô, akkor simán. És ha összejönnék vele, akkor értelemszerûen fel is vállalnám.

Viszont ha annyira nem ismerem, akkor ott valószínûleg csak akkor, ha nincs más jelentkezô - bármennyire is meglepôdtem rajta, de amikor legutóbb (amúgy értelmes ) 23 év körüliekkel voltam egy társaságban, akkor azt kellett tapasztalnom, hogy volt egy komoly "generációs" (érettségbeli) különbség. Sôt, a 25+ os korosztálynál is nagyon gyakran találkozom ezzel, hogy általában azok is inkább csak lányok, de nem érett nôk, szóval lennének elôítéleteim egy 23évessel szemben.


29f

2016. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
En 31 eves ferfi vagyok es nem jonnek ossze egy 23 eves csajjal, konkretan kizart.
2016. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ismerek olyan 18 éves lányt, aki kész van egy házasságra, és olyan 25 évest is, aki bőven nincs. De legalábbis nagyon messze állnak a gondolataink Sőt, ismerek olyan középiskolást is, aki bár még fiatal, és korához híven "lökött" de nagyon éretten is tud gondolkodni. És ismerek olyan 28 éves nőt is, akinek azért bőven lenne mit tanulnia. A kor inkább azért fontos, hogy 20-30 év múlva is el tudják-e képzelni egymással az életüket. Bár én 35 vagyok, sokszor még 30-nak sem néznek, ami pl. ilyen esetben megtévesztő lehet. Részemről igazat tudok adni az előttem szólóknak abban, hogy ez sokkal inkább lelki és szellemi érettség/egyezőség kérdése.


(A nagyon magas spirituális szinten lévő embereknek pl. elég nehéz párt találni, mivel a beszélgetésük témája és a megéléseik egyáltalán nem hétköznapiak a mai társadalomban sajnos.)


Az is igaz, hogy ez bizonytalanságra is utal a bensőben. Megtaláltad már önmagadat?


A Jóisten áldjon! :-)

2016. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!