Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről az alkatró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az alkatról? Tudnátok szeretni egy ilyen alkatú fiatal nőt?

Figyelt kérdés

Molett, kilót nem írok, mert senki sem hiszi el, aki látott élőben. Majdnem 180cm vagyok, csípőm 110cm, derekam 90cm, mellem 110cm.

Hiába van ennyi különbség a derekam és a csípőm között, szinte egyben van...Ami nem túl nőies. Ellenben nagy, formás melleim vannak. Nagyon sokat kell híznom, hogy a fenekemre, csípőmre menjen, mindig mellre és hasra hízom.

Lábaim hosszúak, átlagosak némi izommal.

Nőietlen ez így, tényleg?



2016. máj. 17. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
100%
Ne kilót írj, és még ezzel a méretekkel se megyünk sokra. A férfiak képpel tudnak alakot elképzelni, és nem "ilyesmi csak itt meg ott másabb", hanem a te alakodat a te alakodról. Ha nem akarod publikusan, küldd privátban, ha ott sem akarod, akkor nem tudok mit mondani információ híján.
2016. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tudnék! A "molett és 180 centi" számomra már el is döntötte a dolgot, többi adat irreleváns. Én 178/72 vagyok, ha véletlenül rám fordulnál az ágyban, tuti kilapulnék... De biztosan vannak nagy darab pasik, akik kifejezetten a duci csajokra buknak, úgyhogy "no para". Amúgy meg a sport rengeteget segít, csak hát azt csinálni kell...
2016. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nagyon nem.
2016. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
100%
#1 esnek igaza van...
2016. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 RRR ***** válasza:

ez így elképzelhetetlen,bárhogy nézhetsz ki

de még van szerencsére egyéniséged...


együtt számít nem külön

2016. máj. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:
Sportoltam, csak hát a munkát is csinálni kell, meg tanulni is. Sajnos beteg vagyok ezért nehezebb fogynom. Nem tudom, hogy képzelsz el, de senki nem lapult ki tőlem... Nem folyok szét...
2016. máj. 18. 00:45
 7/86 A kérdező kommentje:
Egyébként most fogom újrakezdeni a sportot. Nem szeretnék fogyni, inkább formásodni :)
2016. máj. 18. 00:46
 8/86 RRR ***** válasza:

nézd akkor nagy gáz nem lehet


ne aggódj,biztos hogy fognak szeretni!!

2016. máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
Oké, pardon, nem akartalak megbántani!
2016. máj. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 19 éves vagyok! Sajnos nem sikerült eddig senkit sem magamba bolondítanom... Valószínűleg akkor nem a külsőm miatt.:(
2016. máj. 18. 00:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!