Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem vissza? Képtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza? Képtelen elviselni, mert elkényeztetett vagyok

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, ő 20 éves.

Teljesen beleszerettem és én még senki iránt nem éreztem így, komolyan. Ő volt az első, meg minden és erre közölte 4 napja, hogy szerinte ez az egész nem működik közöttünk, merthogy nekem fogalmam sincs a normális életről, egy rózsaszín álomvilágban élek és nem normális, ahogy viselkedek és hozzáállok a dolgokhoz.

De ezt pont ő mondja, aki totál összetörte a kocsiját és rá egy hétre kapott egy újat az apjától. Ő is ugyanúgy szórja a pénzt, neki is fontos a megjelenése, szóval nem értem, miért állítja úgy be, mintha ő reggeltől estig azért dolgozna, hogy tudjon mit enni, mert ez nem így van. Úgy beszélt velem, mintha az apám lenne, vagy nem is tudom... Oké, tudom, szerencsés vagyok és a barátnőim is ilyenek, szóval nem igazán látok mást. De ez nem azt jelenti, hogy ne lennék normális...

És én visszaakarom őt kapni.


2016. máj. 22. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Szegény gazdagok, brü hü hű... Hát nem megy a sajnálkozás.


Mindkettőtöknek 1-1 részletes vagyonvizsgálatot kívánok, még a szüleiteknek is. Lesz nemulass!

2016. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mindjárt írod, hogy a pénz nem fontos számodra. Persze, hogy nem, mivel dúskálsz benne a srác által. :D Nézd, aki eleve csak úgy kocsit kap az apjától, 90%-ban gyökér, mert nem tudja megtanulni értékelni a dolgokat. Kell ez neked?
2016. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha ő ilyen trehány és ripacs, és még ő sem képes elviselni téged, akkor te qrvára irritáló liba lehetsz.
2016. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ~OnLány~ ***** válasza:

Szerintem egyikőtök sem tudja értékelni a dolgaitokat, főleg ha egy összetört autó után újat kap.

Te is elég gyerekesnek tűnsz, de ő is, mindenki előbb a maga portája előtt seperjen..

De most nem értem mit vársz.. Könyörögni akarsz neki?

Ha elhagyott, akkor valószínűleg nem is szeretett.

Mivel ha szeretett volna, akkor tudná, hogy ilyen a személyiséged, mikor megismert, akkor is ilyen voltál, úgyhogy ez béna kifogás volt a részéről.

2016. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!