Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi könnyen tullép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi könnyen tullép az exén és gyorsan másba szeret, azt jelenti, nem hagyott benne mély nyomot az előző? Egy szerelem mértékét le lehet azon mérni, hogy mikor véget ér, hogy viszonyul ehhez valaki, mennyire szenved vagy nem szenved?

Figyelt kérdés
van, aki évekig nem tud felejteni, van, aki gyorsan másba szeret. akkor előbbiek igazán szerelmesek voltak, utobbiak pedig valoszinűleg mindig is sejtették, hogy nem az igazival vannak, még ha működött is a kapcsolat ?
2016. máj. 22. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha annykra végső stádiumban van egy kapcsolat, akkor simán lehet, hogy mar nem is szereti az ember a párját. Az exemből annyira kiábrándultam pár hét alatt, de a romlás hamarabb kezdődött, csak próbáltam helyrehozni... És az utolsó hetek alatt a szeretet utolsó morzsája is kihalt belőlem... Szakítás után két hónappal már nem direkt módom, és 4-5 hónap múlva már volt párom.

Szóval számít egy kapcsolat vége is, az utolsó hetek, hónapok.

2016. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nőként egy olyan kapcsolatban voltam, pár hónappal ezelőtt, ami egyébként ténylegesen boldoggá tett. De korántsem annyira, mint amennyire a mostani azzá tesz.

Boldog voltam, de ha egy ember megtalálja azt, akivel az egész életét el tudja képzelni, az teljesen más. Attól az exét még őszintén szerethette, mint ahogy én is szerettem igazán, csak egyszerűen rengeteget veszekedtünk, és kiábrándultam, mondjuk így. És igen, valójában voltak olyan érzéseim, hogy nem ő az igazi, de ehhez sok minden hozzájárult.

Mondjuk úgy, hogy én is "gyorsan túlléptem", legalábbis látszólag. Ismerkedtem a mostani barátommal, de a háttérben igenis sokat őrlődtem. Az exem a mai napig nem képes túllépni rajtam.

Szerintem mindkét részről igaz szerelem volt az, amit éreztünk, csak minden ember másképp dolgozza fel. Illetve mivel én szerettem ki belőle, természetes, ha én tudok hamarabb tovább lépni.


Viszont én mindig azt mondom, hogy a szerelem kiszámíthatatlan.


És szerintem ez a férfiak részéről sincs másképp túlzottan.

2016. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!