Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ezen az oldalon akárkivel beszélgetsz, hamar kiderül, hogy mindnyájuknak van valakije?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, eszem ágában sincs itt ismerkedni, csak meglepődtem ezen, hogy akárkivel beszéltem eddig, tuti, hogy van kapcsolatuk. Miközben csomóan arról panaszkodnak itt, hogy miért nem talál rájuk a szerelem? Oké, lehetne azt mondani, hogy véletlen pont ilyenekbe botlik az ember, de a nagy számok törvénye alapján olyanba is kéne akkor futni, akinek nincs senkije. :D
2016. máj. 23. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Tenyleg csak annyi a valasz, hogy ez nem egy tarskereso oldal. Vagy csak nem akarnak ismerkedni. Vagy csak veled nem akarnak ismerkedni. Ki tudja. Ez egy eleg ertelmetlen kerdes a reszedrol, de hat latszik, hogy te tenyleg beszelgetni akarsz. :)


23N

2016. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Személyeskedéstől tekintsünk el, ha kérhetem!
2016. máj. 23. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán boldogtalanok a párjuk mellett és azért ismerkednek másokkal! Abban reménykednek, hogy valaki kimenti a rossz kapcsolatból. Most jönne az, hogy hát akkor miért nem szakít vele?! Talán azért, mert úgymond meg van kötve a keze és addig nem mer kilépni a kapcsolatából, míg nem jön valaki más. Én is így vagyok! 21/L
2016. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, nehéz mikor még a gykn se kell az ember senkinek. :D
2016. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3: igen, én is ilyesmire gondolok...

#4: ezt érzed? Szar neked. :D

2016. máj. 23. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Most attól, hogy van valakim még szeretek beszélgetni, nem mindig csak ugyanazokat az embereket hallgatni.

Sokszor csalódok, hogy mindenki egyfolytában görcsösen, majd bele szakadva ismerkedni akar...

És nem értik, hogy én miért nem.

Hihetetlen számukra, hogy én csak válaszolgatni járok ide.

Nekem sem valami fényes a kapcsolatom, ahogy a 21 éves lánynak sem, de én tuti nem innen akarnék párt találni, mert sok a hibbant, a közveszélyes pszichopata, a perverz és a rosszindulatú ember.

Akinek nem inge...

2016. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Akkor én a másik oldalt megtapasztaló vagyok, mert én több olyan felhasználóval állok levelezésbe, akik függetlenek.

Az én tapasztalatom az, hogy több a párt kereső/másik nemet gyűlölő/szingli troll mint azok akiknek van kapcsolata. És akiknek van is kapcsolata azok többsége tőlem kér tanácsot, hogy mentse meg azt.

2016. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, személy szerint kikapcsolódni járok ide, meg néha lehet érdekes emberekkel beszélgetni itt. Boldog a párkapcsolatom, nem panaszkodom, mert nincs miért, mi kommunikálunk egymással. Mások nevében nem tudok nyilatkozni :).
2016. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Részben #1-essel kell hogy egyetértsek: a fő válasz az, hogy ez nem egy társkereső oldal. Ez egy olyan oldal, ahol (többek között) párkapcsolati tanácsokat lehet kérni és adni, én főleg az utóbbi miattt vagyok itt. Van párom, nagyon szeretem, eszemben sincs mással ismerkedni, de ha nem lenne párom, akkor sem itt ismerkednék...
2016. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én lepődnék meg a legjobban ha kiderülne xD

Amúgy, ha párkapcsolati stb kérdések alapján írsz lányoknak, valószínűbb, hogy éppen abban vannak...

2016. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!