Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnődnek olyan féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnődnek olyan féltékenységi rohamai lennének hogy azzal fenyegetőzik öngyilkos lesz ha más nővel beszélgetsz. És már a kést is a kezébe fogja. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Hívnám a 911-et
2016. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Leszarnám a pi-.csába. Engem ilyennel nem zsarol senki. Ölje meg magát, ha akarja. Az emberek 99,99%-a úgy sem teszi meg, csak fenyegetőzik, zsarolja a másikat.

Ha egy nőnek hisztirohama van és megőrül vagy pedig nem szól hozzád, nem hajlandó veled beszélni, akkor ezt teheted: Leszarod őt a pi-.csába amíg megnyugszik és észhez tér.


Nekem eddig 3 nő volt az életemben (sajnos) akik azt mondták nekem hogy öngyilkosak lesznek ha nem lesz X vagy Y dolog. Hagytam őket a francba a hülyeségeikkel. Egyikük sem lett öngyilkos, megsúgom.

29/F

2016. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be neki, csak pszichológiai terrorban akar tartani, hogy elérje amit akar.

Én is féltékeny voltam, ha a párom más lányokkal szóba állt, főként az exeivel, de eszembe nem jutott volna ilyennel fenyegetőzni.

Ez a módszer nevetségesen szánalmas! Csak az dől be neki, aki hiszékeny.

Ne foglalkozz vele, nem fog semmit se csinálni, csak ijesztget, félti azért életét.

2016. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Megélezném a kést.
2016. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:

Szereznék neki egy zárt, gumiszobát, meg egy kényszerzubbonyt, mivelhogy ön- és közveszélyes.

26/F

2016. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aggódnék érte. Vannak olyan érzékeny lányok, akiknek ilyenkor ez bent realitás, tényleg úgy érzik, hogy vége az életüknek és értelmetlen innen tovább.
2016. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szólnék a szüleinek, hogy gond van a lányukkal, keressenek neki pszichiátert. Én meg dobnám, abban a percben. Így nem viselkedik egy normális ember.
2016. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban hagynám is ott, úgyse teszi meg, csak a fenyegetőzés megy.. Ha mégis megteszi akkor meg meg is érdemli, nem úgy fogom fel hogy az én hibám lenne, ha valaki hülye arról én már nem tehetek.
2016. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy percig nem maradnék tovább egy érzelmi zsaroló, manipulatív nővel, akármivel fenyeget. Ha kést ránt, ráhívnám emellé a rendőrséget is.


Az ilyennek úgyis csak a szája jár, de ha még kárt is tesz magában, az is kizárólag a saját felelőssége. Igazából az első jeleknél elvittem volna pszichológushoz, ritka, hogy az ilyen rögtön a késhez nyúljon, de az is igaz, hogy ha valaki nem akar normálisan viselkedni, változni, akkor nincs az a szakember, aki segít rajta.

2016. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
megkérném, hogy vegye igénybe pszichológus segítségét, mert ilyen fokú elmezavarral nem tudom kezelni őt egymagam, nembtudom rávenni, hogy a szükségleteire koncentrálva cselekedjen. szakember útmutatására van szüksége.
2016. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!