Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a suliban beszélgetsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a suliban beszélgetsz egy tanárral miért hiszi azt mindenki, hogy nyalsz neki vagy szerelmes vagy belé?

Figyelt kérdés
Nekem így ez jött le az eddigiekből... nem értem hgy miért nem lehet csak úgy beszélgetni egy tanárral hátsó szándék nélkül. Ti kaptátok már meg ezeket oszt. társaktól?

#szerelem #nyalás #suli tanár
2013. szept. 4. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert agyatlan barmok. Ne foglalkozz velük!

Én speciel magasról teszek rá,hogy ki,mit hisz.

17/L

2013. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még tanároktól is nemhogy osztálytársaktól... xD
2013. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert egyes fiataloknak, tiniknek vannak beteges gondolataik is.
2013. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem sűrűn beszélgetek tanárokkal, de valszeg azért hiszik ezt mert ők nem beszélgetnek, lazább társaságban, ahol mindenki beszél a tanárral ott nem hiszik ezt
2013. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha úgy is van,abban sincs semmi.Mondhatni természetes dolog.
2013. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 2.-ik na az kemény :D Megtenném hogy nem foglalkozok velük de mégis csak a barátaim... igazából nem a barátaim mondják de tudjátok az a nézés, hogy ne már megint? :S Ezért is van az, hogy csak akkor megyek oda beszélgetni ha egy másik oszt. társam is ott van :D Nehéz az élet. Bár ez lenne a legkevesebb problémám :D
2013. szept. 4. 18:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen elég természetes szerintem is. Mivel a tanár is egy emberi lény ugyanúgy lehet vele beszélgetni és jóba lenni vele :D
2013. szept. 4. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szoktam, vannak nagyon értelmes tanáraim, aranyosak. Egyikkel telefonon is szoktam beszélni, másik, hogy végzős lettem, minden találkozáskor ad puszit. :D Nem mondom, van akivel csak "munkakapcsolat", van akivel lazább, van akivel meg tök kötetlen, van, akit meg messziről kerülök. :D

L17

2013. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát...nálunk a fiúk csinálták ezt 2 lánnyal még alsóban :D Mondjuk ők tényleg nyalni mentek mert be is vallották. Én is szoktam menni beszélgetni(bár nem túl gyakran). Most már nem "divat" ezzel cukkolni a másikat :DNe foglalkozz velük és kész.
2013. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!