Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek? Magyarázatot szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek? Magyarázatot szeretnék. Uraktól pedig tapasztalatokat, ha van.

Figyelt kérdés
alapvetően "rosszfiú"vagyok, bár nézőpont kérdése. ez megtetszett egy lánynak annyira, hogy rámírt. beszélgettünk, írogattunk, és azt mondta hogy kellemeset csalódott bennem. értsük úgy hogy nem úgy vagyok rosszfiú, ahogy ő gondolta(mint írtam nézőpont kérdése) most ez a kellemes csalódás lehet hogy nem is volt kellemes? ahogy ismerkedtünk nekem egyre jobban megtetszett a csaj, de ő lassan leépítette az ismerkedést, már nem is beszélünk. nem azt kapta amire számított? baj hogy ezen a téren nem vagyok rosszfiú? nem voltam nyálas meg semmi, szimplán hoztam a legjobb formámat. felejtsem el a jóformát és az őszinteséget? meséltünk egymásnak magunkról, hideget meleget adtam. meséltem a gyengeségeimről, hogy a későbbiekben(mégsincsenek későbbiek) ne legyen hatalmas csalódás. hogy van ez? 20f

2015. aug. 29. 14:42
1 2
 1/15 Blade Bone ***** válasza:
48%
A migráns majd elég rossz lesz neki, hagyd a fenébe.
2015. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt úgyis azt fogják írni neked, hogy maradj érzéketlen, bunkó, csak az erősségeidet mutasd, és egy nő előtt mindig feszíteni kell, különben elveszik tőled a macsó alfahímek. Szerintem teljesen jó volt, ahogy ismerkedtél, én is (meg sokan mások is) hasonlóan csináljuk, semmi baj nincs ezzel. Ha értelmes, normális értékrendű lánnyal próbálkozol, akkor nem lesz semmi gond, szóval csak így tovább :)


21/F

2015. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jól csináltad, a következőnél jobb lesz. :)

20/l.

2015. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Figyelj... az illető nem téged keres, ennyi. Mennyi ideig tudnál egy kapcsolatban szerepet játszani? Jól éreznéd magad olyannal, aki nem fogad el önmagadnak?

Egyébként simán lehet, hogy a lány valami félinformációból vont le messzemenő következtetéseket, és egész más miatt építette le az ismerkedést, mint amit te gondolsz.

2015. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
talpra ejtettek ezt észrevettek, de az hogy szenvedtem, és nyoma maradt az már gagyi.magamra hagytak, egyedül feláltam, ez menő dolog, de az hogy nem fapofával az már nem. igazából ez nem az első eset hogy azt akarja valaki hogy fél ember legyek, vagy egyoldalú érme vagy hogy fejezzem ki magamat.ehhez képest nekem szinte elvárásom sincs. senkim nincs akinek megmutathatnám a gyengébb oldalamat, nem ez lenne a párok dolga? én legyek betontámasz, de azért még folytassam az önpusztító lelki nomádságot. kicsit kétségbeejtő.
2015. aug. 29. 15:17
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rosszindulatú volt a lány, csak valami nem tetszett neki. De már mondtuk, hogy ha ugyanígy probálkoznál más lányoknál, nekik valószínű tetszene. Most akkor mi a baj?


(#2)

2015. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
irtam hogy nem első eset.
2015. aug. 29. 15:30
 8/15 anonim ***** válasza:

Én ezeket tudom elképzelni magyarázatoknak:


1. Megtetszettél a lánynak, mert "rosszfiú" vagy ezért már az ismerkedés elején élt benne egy kép rólad, ami - ahogyan az lenni szokott - nem egyezett meg a valósággal, ezért tovább állt.


2. Az lehet, amit már előttem is írtak. Megtudott valami olyat rólad, amiből levont egy téves következtetést, ahelyett, hogy előbb rákérdezett volna, hogy jól gondolja-e.


3. Lehet, hogy kellemeset csalódott, de aztán rájött, hogy tulajdonképp unalmasnak tart téged.


Ezek csak találgatások, nem tudhatom valójában mi lehet az oka annak, hogy így viselkedik, de szerintem teljesen jó és normális ez, ahogyan Te ismerkedsz.

Szóval szerintem maradj ilyen, és aki normális az értékelni fog, aki pedig nem, azzal nem kell foglalkozni.

2015. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az kizárt hogy unalmasnak tartott. a 2es pontot kifejtenéd nekem. vagy valami példa is jó lesz mert most nem esik le hogy milyen jellegű dolog lehet ez. ha kell elvonatkoztatok hátha beugrik valami.
2015. aug. 29. 15:50
 10/15 anonim ***** válasza:

# 9: ezt sose lehet tudni, hogy NEKI személy szerint mi a fontos...

De pl. nekem is volt olyan, hogy a pasi mondott egy lényegtelennek tűnő apróságot, és pont beletrafált nálam egy kényes kérdésbe (ami valószínűleg senki másnál nem lett volna érzékeny, de nálam az volt!)

2015. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!